Dáša (14) prý otěhotněla s Ivanem (10): Otcem je ale údajně jiný chlapec (15)

Autor: shp - 
15. února 2020
11:38

Ruská telenovela ohledně otcovství mladé promiskuitní dívky Dáši (14) se opět rozjíždí na plné obrátky. Nezletilá Ruska označila teprve desetiletého Ivana za otce svého nenarozeného dítěte. Jenže poté, co lékaři zjistili, že dětský milenec ještě nemůže mít děti, se do všeho vložila ruská policie. Ta tvrdí, že je otcem někdo jiný.

Darja alias Dáša se dostala do téměř všech světových médií poté, co tvrdila, že ji oplodnil teprve desetiletý Ivánek. Jenže urolog zjistil, že chlapec ještě nemůže mít děti, protože je ve svém věku dle jeho zjištění stále neplodný.

A pokud někdo nevěřil, že je malinkatý Ivánek otcem dítěte, měl nejspíš pravdu. Ruské noviny Komsomolskaya Pravda totiž uvedly, že policie vyšetřuje jiného patnáctiletého chlapce, že je biologickým otcem nenarozeného dítěte nezletilé prostopášnice.

Sex nezletilých

Ruská média chlapce označují jako Stefana, ale nejde o jeho skutečné jméno. Podle dostupných informací skončil nezletilý v domácím vězení. Nejnižší věk, při němž mohou mít Rusové sex, je tamními zákony staven na 16 let. Dotyčný tak bude mít podle všeho vážné problémy.

Dáša vyvolala v Rusku velkou vlnu pozdvižení poté, co veřejnost informovala, že otěhotněla teprve v 13 letech. V televizi pak dokonce prohlásila, že to byl Ivanův nápad mít sex. Když se ho ptali, zda by mohl být otcem dítěte někdo jiný, odvětil: „To nemůže být pravda!

Testy DNA ukážou pravdu

Chlapcova matka Galina je přesvědčena, že její syn mluví pravdu. „Věřím svému synovi, že je otec. Chápu, že si neuvědomil, co se stalo,“ nechala se slyšet. Testy otcovství nelžou. Tak aby se pak chlapec nedivil, že je nejmladším paroháčem Ruska. Testy DNA určitě proběhnou. Daily Mail uvedl, že je Dáša obětí znásilnění. Tak jak je to tedy?

abcdefghijkl ( 15. února 2020 21:24 )

Jsi hňup, ale i takoví musí existovat

wp2t ( 15. února 2020 19:35 )

Němci přiznali jen v roce 2015 příchod 1500 rodin s dětskými nevěstami a nemůžou s tím nic dělat a kolik už je na německých dávkách těch sestřenic to už ani nikdo nezjistí. A jak si to pochvalujou viz. dvě manželky, šest dětí, žádost o větší dům a fšichni na sociálních dávkách.

wp2t ( 15. února 2020 19:32 )

Mi tohle přijde jako nepodstatné a pro mě nedůležité. Daleko víc mě zajímá sjednocování uprchlických rodin, kdy přichází a budou svobodně přicházet "sestřenice" tedy druhé a třetí manželky muslimských kolonistů a ještě mě zajímá jestli se podaří zamezit násilné odvlékání dětských nevěst z rodin, ke kterému už dochází a bude docházet mnohem častěji.

satanas ( 15. února 2020 18:06 )

Tam kde konci lidska blbost zacinaji Rusofobu moudra,...

satanas ( 15. února 2020 17:43 )

Ty si zase vychutnavas lizanim "Demokraty"..To je posusnanicko, vid`?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud