Denis (†14) zkolaboval během fotbalového zápasu, v nemocnici zemřel

Čtrnáctiletý Denis zkolaboval během fotbalového zápasu. zemřel po převozu do nemocnice.
Autor: shp - 
27. 4. 2019
15:42

Obrovská tragédie se odehrála ve slovenské Skalici. Mladý hráč tam zkolaboval přímo během fotbalového zápasu. I když byl Denis (†14) okamžitě převezen do nemocnice, bohužel se ho nepodařilo zachránit.

O smrti Denise informovala internetová stránka místního fotbalového klubu MFK Skalica a web Nového Času. „Ve čtvrtek 25. 4. 2019 se odehrál nejsmutnější zápas v historii skalického fotbalu, který netrval ani celých 90 minut a jeho výsledek nebyl vůbec důležitý,“ uvedl klub.

Náš mladý, talentovaný, 14letý fotbalista Denis náhle zkolaboval a i přes okamžitou profesionální lékařskou pomoc přímo na hřišti po převozu do nemocnice zemřel,“ informoval dále klub. Ze smutečního prohlášení je cítit, jek smrt Denise všechny těžce ranila.

Ztráta Denise všechny hluboce zasáhla

Tato ztráta hluboce zasáhla nejen nás všechny ve fotbalovém klubu, celou sportovní veřejnost, ale i všechny Skaličany. Určitě však nejvíc zasáhla rodinu, které tímto vyjadřujeme upřímnou soustrast,“ stojí dále v oznámení klubu. Denis hrál ve Skalici v kategorii starší hráči a byl nadějný sportovec.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

liskabystrouska ( 27. dubna 2019 19:15 )

to je divny co ti decka delaji uz od mala ...nadmíra sportu nebo piji redbul a poskodi si srdce....

Zobrazit celou diskusi
Další videa