Hillary Clinton se v noci stavila v Praze, měla zde mezipřistání

Autor: ČTK, pes - 
17. 7. 2009
12:46

Ministryně zahraničí Spojených států Hillary Clinton se v noci ze čtvrtka na pátek zastavila v Praze, americké vládní letadlo s Hillary na palubě zde mělo mezipřistání.

Podle diplomatických zdrojů se Clintonová při mezipřistání nesetkala s nikým z českých politiků a pravděpodobně ani neopustila letadlo.

Ministryně mezipřistání využila k vydání odsuzujícího prohlášení k atentátům v indonéské metropoli Jakarta. Šlo o technické mezipřistání na její pracovní cestě z USA do Indie.

Při bombových explozích ve dvou luxusních hotelech v centru Jakarty přišlo dnes o život nejméně devět lidí, dalších 52 utrpělo zranění. Minimálně čtyři mrtví jsou cizinci, Češi by mezi nimi být neměli. Podle českého velvyslance v Indonésii Pavla Řezáče nejsou Češi ani mezi raněnými.

Indonéští představitelé včetně prezidenta Susila Bambanga Yudhoyona podezřívají ze spáchání atentátů organizaci Jemaah Islamiyah, která je napojena na teroristickou síť Al-Káida.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa