Pondělí 4. prosince 2023
Svátek slaví Barbora, zítra Jitka
Oblačno -4°C

Fanoušci v slzách: Při dopravní nehodě zemřel oblíbený dýdžej Robin!

Autor: rc - 
23. září 2023
09:25

Tragická nehoda se stala v pátek 22. září u slovenské obce Nižná Boca. Střet s náklaďákem nepřežil dvaačtyřicetiletý řidič. Podle informací slovenského deníku při nehodě zemřel známý dýdžej Robo Eľko, jehož fanoušci znají pod jménem DJ Robin.

Záchranné složky v pátek vyjížděly k obci Nižní Boca, kde došlo ke střetu auta s nákladním autem. Nehoda měla tragické následky. „Dvaačtyřicetiletý řidič řídil osobní motorové vozidlo Hyundai ve směru od horského přechodu Čertovica na Kráľovu Lehotu,“ uvedli slovenští policisté na sociální síti Facebook s tím, že řidič doposud z neznámých důvodů přejel do protisměru, kde se srazil s protijedoucím náklaďákem, který řídil jednatřicetiletý řidič. „Při dopravní nehodě utrpěl dvaačtyřicetiletý řidič zranění, kterým, bohužel, na místě podlehl,“ dodali policisté.

Podle informací slovenského deníku Nový Čas při nehodě zemřel slovenský dýdžej Robo Eľko známý jako DJ Robin. Není jasné, odkud dýdžej jel či kam mířil. Nicméně, jak uvádí výše zmíněný deník, ve čtvrtek večer měl vystupovat ve známém hotelu u města Banská Štiavnice. Doma na něj čekala manželka a synové. „Je to pravda, že Robo je obětí vážné nehody na Čertovici,“ uvedl jeho kamarád Miro Ecker známý jako DJ EKG. Po oblíbeném dýdžejovi truchlí i jeho fanoušci na instagramu. „Nezapomeneme,“ píše jeden z fanoušků. „Odpočívej v pokoji,“ píše další. „Odpočívej v pokoji, maestro,“ stojí v dalším komentáři.

Video  Zemřel starosta slovenské obce Žehňa Atila Géňa (†44)  - TV JOJ
Video se připravuje ...

padrino ( 24. září 2023 00:23 )

Nechápu,proč sem pořád cpete články o údajných ***blitách,který nikdo nezná.

pjotri ( 23. září 2023 18:37 )

A já jsem si naivně myslel, že okurková sezóna už skončila... No, snad to nějak rozchodím, že je na Slovači o jednoho DJ míň.

Jiří Zvěřina ( 23. září 2023 12:44 )

Sebevražda???

Kazimir1 ( 23. září 2023 12:28 )

Volume , cigárko , lajnička ...

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud