Čtvrtek 22. února 2024
Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk
Oblačno, déšť 9°C

Policii se podařilo dopadnout podezřelého z únosu: Vypátrali ho v Kladně, ženu prohlédne lékař

Ilustrační foto.
Ilustrační foto.  (Autor: Blesk: Václav Burian)
Aktualizováno -
20. července 2023
14:37
Autor: rc, ČTK - 
20. července 2023
10:06

Policisté pátrali po Michalu L. (38), který podle svědků násilně ve středu večer odvezl z Kladna svou bývalou partnerku (31) na neznámé místo. Předtím ji zřejmě fyzicky napadl. Policii se podezřelého podařilo na základě poznatků zadržet. Ženu musí zkontrolovat lékař, poté bude vyslechnuta. 

Pohřešovanou jednatřicetiletou Alenu B. podle svědků hledaný osmatřicetiletý Michal L. proti její vůli naložil a odvezl neznámo kam ve středu ve 20:30. „Kladenští policisté od večerního večera usilovně pátrají po hledaném 38letém muži a pohřešované 31leté ženě, kterou měl nejprve fyzicky napadnout a následně ji proti její vůli z místa odvézt,“ uvedli policisté ve čtvrtek dopoledne- 

Policie do pátrací akce nasadila nejen hlídky, ale i psovody, kriminalisty a také vrtulník Letecké služby s termovizí. Ten pátral nad Kladnem už ve středu večer a také ve čtvrtek ráno. 

O několik hodin později se policii podařilo podezřelého Michala L. zadržet. „Odvoláváme pátrání po hledaném 38letém muži a pohřešované ženě. Na základě poznatků veřejnosti jsme je vypátrali v Kladně,“ uvedli policisté na Twitteru. 

Ženu podle jejich vyjádření vyšetří lékař a následně bude vyslechnuta. Stejně tak to bude i u podezřelého, který skončil na policejní služebně. „Děkujeme médiím i občanům za pomoc s pátráním,“ dodali. 

Video  Neznáte je? Zlodějské duo ukradlo v Moravském Písku peněženku 
Video se připravuje ...

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání