Pondělí 4. března 2024
Svátek slaví Stela, zítra Kazimír
Oblačno 11°C

Tablo popravených: Střelkyně (†28) v Nashvillu vraždila i malé děti!

 • Autor: rc - 
  30. 3. 2023
  18:41

  Obrovská tragédie se stala v pondělí v americkém Nashvillu. Do budovy soukromé křesťanské základní školy The Covenant School vtrhla ozbrojená Audrey Elizabeth Haleová (†28) a spustila palbu. Zastřelila šest lidí, včetně tří dětí. Při masakru zemřela ředitelka školy Katherine Koonceová (†60), která se prý zachovala jako hrdinka! Snažila se konfrontovat střelkyni, aby zachránila ostatní. Život za jiné dala i devítiletá Evelyn, která se snažila zapnout požární alarm.

 • 1.Oddaná ředitelka školy

  Střelkyně Audrey Haleová začala střílet po nevinných obětech v budově školy v 10:13. V té době měla ředitelka školy Katherine Koonceová zrovna online hovor. Šedesátiletá žena podle informací deníku Insider okamžitě ukončila videohovor a šla se podívat, co se děje. Ani na okamžik prý nezaváhala a snažila se zachránit děti i své kolegy. 

  Video  Žena na křesťanské škole popravila tři děti a dospělé.  - Twitter
  Video se připravuje ...

  „Vím, že byla na chodbě sama. Jsem si jistý, že došlo ke konfrontaci podle toho, jak ležela na chodbě,“ uvedl šéf policie John Drake s tím, že je „velmi pravděpodobné“, že se snažila střelkyni zastavit. Podle její kamarádky Anny Caudillové byla Katherine oddaná své práci. Koonceová vydala i několik knih o rodičovství a výchově dětí.

  Ředitelka Katherine Koonceová zemřela při střelbě v Nashvillu.

 • 2.Andílek Hallie

  Velké modré oči a blonďaté vlásky. Střelbu nepřežila teprve devítiletá holčička Hallie Scruggsová. Jejím otcem byl pastor v místním presbyteriánském kostele. Tragická smrt dívky, která měla celý život před sebou, všechny zaskočila a zdrtila. Jiný pastor z místního kostela Mark Davis pro People uvedl, že všichni spolu s rodinou truchlí nad ztrátou malé Hallie.

  Malá Hallie Scruggsová zemřela při střelbě v Nashvillu.

 • 3.Suplující učitelka

  Zaskakovala za jiného vyučujícího. Cynthia Peaková (†61) je jednou ze šesti obětí chladnokrevné střelkyně. Cynthia byla podle informací deníku The Independent blízkou přítelkyní rodiny guvernéra státu Tennessee. V pondělí večer se dokonce měla s guvernérem Billem Leem a jeho manželkou Mariou sejít na večeři.

  Suplující učitelka Cynthia Peaková zemřela při střelbě v Nashvillu.

 • 4.Oblíbený školník

  Mike Hill (†61) pracoval na škole jako školník čtrnáct let. Jak jeho dcera prozradila na sociální síti Facebook, svou práci „naprosto miloval“. Hill byl otcem sedmi dětí – Marquity Oglesbyové, Britanny Hillové, Shakity Dobbinsové, Ebony Smithové, Joshuy Smithe, Tawany Smith Granerové a Jeremyho Smitha, a dokonce už byl dědečkem čtrnácti vnoučat. Ve volném čase prý Hill rád vařil a trávil čas se svými blízkými.

  Školník Mike Hill zemřel při střelbě v Nashvillu.

 • 5.Usměvavá Evelyn

  Devítiletá Evelyn Dieckhausová chodila do třetí třídy. Malá Evelyn se údajně snažila zapnout požární alarm ve snaze zachránit své spolužáky a vyučující. V té chvíli po ní útočnice vystřelila a Evelyn zavraždila. Její starší sestra promluvila na bohoslužbě za oběti tragédie. „Nechci být jedináček,“ řekla žákyně páté třídy v kostele Woodmont v Nashvillu.

  Rodina se stále nemůže vzpamatovat ze ztráty usměvavé dívky, která měla vše před sebou. „Máme zlomená srdce. Nemůžeme uvěřit tomu, co se stalo. Evelyn byla zářivým světlem v tomto světě,“ uvedla rodina v prohlášení.

  Evelyn Dieckhausová zemřela při střelbě v Nashvillu.

 • 6.Milující brácha

  Střelkyně neušetřila ani devítiletého Williama Kinneyho. O malém chlapci není moc informací. Nicméně rodinný přítel založil sbírku na GoFundMe pro jeho blízké, kde hocha popisuje jako velmi laskavého. „Will měl neochvějného ducha. Často se smál. Miloval své sestry, zbožňoval své rodiče, prarodiče, tety a strýce.“

  Devítiletý William Kinney zemřel při střelbě na základní škole v Nashvillu.

  Video  Policie v americkém Nashvillu zveřejnila šokující záznam ze zásahu proti střelkyni na křesťanské základce. Útočnici zastřelili policisté Rex Engelbert a Michael Collazo.  - youtube/Metropolitan Nashville Police Department
  Video se připravuje ...

   

Annar ( 3. května 2023 12:53 )

LGBT terorist!!!!!!!!!

johnny stopper ( 30. března 2023 21:55 )

kastrát zabil šest úžasných lidí. to je příšerné.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání