Pondělí 15. dubna 2024
Svátek slaví Anastázie, zítra Irena
Oblačno 23°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Hasiči z Přelouče vytáhli z Labe tělo: Bratr pohřešovaného Šimona vyvrací spekulace!

Autor: jel - 
23. března 2023
17:22

Přeloučští hasiči vytáhli ve středu v odpoledních hodinách z Labe u obce Labětín tělo muže. Okamžitě se objevily obavy, že jde o Šimona H., který je nezvěstný už více než tři týdny. Podle vyjádření bratra pohřešovaného ale patří vytažené tělo cizinci. Po Šimonovi se stále pátrá a rodina bohužel nemá žádné další stopy.

„Hasiči vyhledávali osobu na řece Labi u Chvaletic, Řečan nad Labem i Semíně, ale i z výšky pomoci dronu. Tělo bylo nalezeno v úrovni obce Labětín. Na místo se dostavili i policejní potápěči,“ informovala na sociální síti mluvčí hasičů Pardubického kraje Vendula Horáková.

Lidé pod příspěvkem vyjádřili obavy, že se jedná o sedmnáctiletého Šimona H. Bratr pohřešovaného uvedl, že tělo patří jiné osobě. „Byl jsem osobně na místě, společně s hasiči a policií, takže vám píšu ověřenou informaci: Nejedná se o mého bráchu Šimona Hlaváčka,“ napsal Lukáš. Dodal, že tělo vytažené z Labe by mělo patřit cizinci, který je pohřešovaný už delší dobu. 

O sedmnáctiletém mladíkovi bohužel rodina stále nemá žádné zprávy. Šimon odešel večer 27. února z jednoho z barů v Přelouči a zmizel beze stopy. „My jsme se tam s klukama pohádali kvůli prkotině. Bohužel brácha odtamtud odcházel v afektu a potom si vypnul telefon, domů nedorazil,“ uvedl Lukáš v pořadu Na Stopě.

Rodina v čele s bratrem po chlapci usilovně už týdny pátrá. Jedinou nalezenou stopou byla však teenagerova bunda, jež se našla na mostě přes Labe. Každý den chlapce hledají spousty dobrovolníků, čluny i drony, jako by se však po mladíkovi slehla zem.

Video  Za katrem: Vladimír záhadně zmizel cestou do práce, podle rodiny ho unesli mimozemšťani.  - Jedlička, Čebotareva
Video se připravuje ...

 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání