Sobota 20. dubna 2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Pátrání po Šimonovi (17) pokračuje: Bratr zorganizoval další pátrací akci!

Video se připravuje ...
Autor: rc - 
11. března 2023
16:38

Rodina, přátelé, policie i dobrovolníci už několik dní pátrají po pohřešovaném Šimonovi Hlaváčkovi z Přelouče. Mladíkův bratr Lukáš na sobotu naplánoval další pátrací akci. Pátrací tým neodradilo ani špatné počasí.

Pohřešovaného Šimona naposledy viděli 27. února kolem jedenácté hodiny večer v Přelouči. Viděn byl v jednom z místních barů. Od té doby o něm nikdo z blízkých neslyšel. Po mladíkovi začala pátrat policie, zapojila se samozřejmě i rodina a dobrovolníci. Starší bratr pohřešovaného chlapce Lukáš se neustále na sociální síti obrací na širokou veřejnost, jestli někdo Šimona nezahlédl.

Bratr se nevzdává naděje

„Stále nevíme, kde brácha je. Společně s kriminální policií jsme prověřovali a stále prověřujeme ještě některé stopy, které nám dávají naději, že se Šíma jen někde toulá, anebo schovává,“ uvedl na síti s tím, že se nevzdává naděje, že se Šimon najde. Na víkend proto naplánoval další pátrací akce. Zároveň se obrátil s prosbou na dobrovolné hasiče. „Žádám dobrovolné hasiče, kteří jsou ochotni mi při další pátrací akci pomoci s člunem přímo na Labi," napsal.

Další pátrací akce

Jednu z nich naplánoval na sobotu a po bráškovi vyrazil pátrat i navzdory vichru. „Meteorologové varují před silným větrem! Sraz ve 13:30 na točně v Přelouči směrem na Lhotu platí. Ovšem nerad bych vás vystavoval nějakému nebezpečí, zvažte teď prosím sami, zda se na hledání Šímy dnes cítíte,“ napsal na facebook s tím, že by alespoň rád prošel jednu trasu, i když Česko bičuje silný vítr a komplikuje nejen dopravu.

 

Video  Policisté pátrají po zlodějích, kteří přišli vykrást nemocnici v brněnských Bohunicích.  - Policie ČR
Video se připravuje ...

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání