Sobota 23. září 2023
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír
Zataženo 17°C

Bratr pohřešovaného Šimona (17) z Přelouče: Pravda o horké stopě!

Video se připravuje ...
Autor: VaB - 
8. března 2023
15:45

Už deset dní pátrají zoufalí příbuzní po sedmnáctiletém Šimonu Hlaváčkovi z Přelouče. Rodina měla chvíli naději, že ho někdo zahlédl v Čáslavi a Kutné Hoře. Bohužel se ale ukázalo, že to nebyl on. Bratr Lukáš mezitím organizuje další pátrací akci.

Naposledy Šimona Hlaváčka (17) svědci viděli 27. února kolem jedenácté hodiny večer v jednom z barů v Přelouči. Nakrátko střižený mladík s hnědými vlasy se od té doby nikomu neozval. Rodina, přátelé ani policisté neví, kde Šimon je.

Rozjela se proto pátrací akce, do které se postupně zapojila i rodina. Organizaci dobrovolníků, kteří mladíka hledají, si vzal na starost Šimonův starší bratr Lukáš. Jak ale popsal na sociálních sítích, zatím nemají žádné nové informace či indicie k tomu, kde by Šimon mohl být. „Rozvezli jsme společně s přáteli okolo 300 plakátů s fotkou a informacemi,“ popsal Lukáš.

Pokud by sedmnáctiletého chlapce někdo viděl, měl by to ihned ohlásit policistům na lince 158. 

V Kutné Hoře ani Čáslavi nebyl

Objevila se také informace o tom, že Šimona někdo viděl v Čáslavi nebo Kutné Hoře. „Zároveň jsem prověřil toho stopaře v Kutné Hoře a Čáslavi. Viděl jsem kamerové záznamy, bohužel to můj brácha nebyl. I tak mi ale chodí zprávy, že by se v tomhle okolí mohl vyskytovat… Prověřujeme to dál,“ vysvětlil Lukáš.

Opět se pokoušeli prohledat břehy řeky Labe a jejího okolí. „Jestliže máte čas, prosím, přijďte nám pomoci v pátrání. Čím více nás bude, tím lépe,“ prosil v úterý zoufalý bratr. Na vodě jim s pátráním pomáhal i člun. Za celou rodinu dodal, že děkují za podporu a pomoc.

Šimon měl na sobě naposledy černé tepláky, červené zimní kotníkové boty a černou bundu s bílým kruhovým logem na zádech. Právě ta byla v průběhu minulého týdne pátracím týmem nalezena na mostě, kterému obyvatelé Přelouče říkají Plyňák.

Video  Policie našla seniorku (87), která zmizela od domu v Hnojníku. Byla podchlazená.  - PČR
Video se připravuje ...

Amy Růžová ( 8. března 2023 17:01 )

Obávám se, že ho někde vyplaví řeka, jako Tomáše Pospíšila

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud