Neděle 28. května 2023
Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián
Jasno 22°C

Další den pátrání po Šimonovi (17) z Přelouče: Viděli ho v Čáslavi?

Video se připravuje ...
Autor: jel - 
5. března 2023
14:22

Už téměř týden pátrá nešťastná rodina po pohřešovaném sedmnáctiletém mladíkovi. Šimona viděli naposledy v pondělí v jednom z barů v Přelouči, pak zmizel beze stopy. Přestože ho hledají policisté, psovodi, kriminalisté, hasiči, dobrovolníci, drony i speciální týmy, najít se ho zatím nepodařilo. V sobotu Šimonův bratr informoval, že by se možná teenager mohl pohybovat v Čáslavi.

Šimona viděli naposledy v pondělí 27. února kolem jedenácté hodiny večer v jednom z barů v Přelouči. Pak beze stopy zmizel. Hubený a krátkovlasý mladík měl na sobě naposledy černé tepláky a červené boty značky Nike Jordan. Jeho bunda byla ve čtvrtek nalezena na mostě, kterému obyvatelé Přelouče říkají Plyňák.

Viděli ho v Čáslavi?

Bratr pohřešovaného Lukáš organizuje velké pátrací akce a na sociálních sítích prosí o pomoc. V sobotu uvedl, že dostal zprávu o tom, že Šimona možná viděli v Čáslavi. „Dnes jsem dostal informaci, že se zmatený kluk odpovídající popisu Šimona, jen v mikině bez bundy a s červenými botami, vyskytoval v Čáslavi a stopoval auta,“ napsal Lukáš, jenž poprosil všechny obyvatele tohoto města a okolí, aby si všímali, zda mladíka někde nespatří, případně kontaktovali bratra nebo policii.

V neděli se do pátrání zapojili dobrovolníci z Červeného kříže. Bratr doplnil, že si váží veškeré pomoci a podpory a věří, že se Šimon najde. Uvedl také, že situace je pro rodinu značně vyčerpávající, a proto žádá, aby ho lidé kontaktovali pouze v případě, že mají podstatné informace, a ne pouze proto, aby se zeptali, zda už se Šimon našel. „Důležité informace samozřejmě vždy zveřejním veřejně zde na profilu. A pokud nic nepíšu, tak bohužel nic nemáme,“ dodal na závěr.

Video  Jak pomoci při pohřešování dětí?  - Videohub
Video se připravuje ...

Martin Tesařík ( 6. března 2023 09:43 )

To právě není jedno

Martin Tesařík ( 5. března 2023 21:07 )

Twl drogy se píše ty okurko

jajas ( 5. března 2023 16:58 )

By mne zajímalo, když se takový teenager sebere a odejde z domu, kam má namířeno a jestli přemýšlel o tom, jak a kde a za co bude žít. Musí předpokládat (tedy měl by), že se po něm rozběhne pátrání a najdou ho, protože ho někdo uvidí a nahlásí to. Dělá akorát starosti rodině. Smutná ovšem je druhá varianta, kdy se mu něco stalo, popřípadě je mrtvý.

brano34 ( 5. března 2023 15:58 )

Ta bunda na mostě přes řeku nese motiv sebevraždy. Tělo po nějakém čase vyplave, pokud se tak již po proudu nestalo.

zirioges ( 5. března 2023 15:25 )

Vyšetřují se už asi jen dvě verze:
a) Únos
b) Sebevražda

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání