Čtvrtek 23. května 2024
Svátek slaví Vladimír, zítra Jana
Oblačno, déšť 21°C

Agresorka v Ústí brutálně zmlátila vrstevnici: Napadenou dívku se podařilo vypátrat, skončila v nemocnici

Autor: jel - 
31. ledna 2023
11:41

Internet v posledních dnech zcela šokovalo video z Ústí nad Labem. Na něm zřejmě nezletilá dívka brutálně zaútočila na svoji vrstevnici. Agresorka dívku zkopala, a dokonce jí útočila na hlavu. Celé situaci přihlížela parta mladistvých, ale napadené nikdo z nich nepomohl. Oběť se od neděle nikomu neozvala, ale kriminalistům se ji nakonec podařilo vypátrat. Policie nyní hledá svědky incidentu.

V úvodu videa dívka říká agresorce, že se neumí prát. Útočnice na to reaguje tím, že ji to tedy naučí, a svou oběť povalí na zem a začne ji mlátit do hlavy. Následně ji dokonce začne kopat a nepřestane ani, když napadená prosí.

Pak se přidají i přihlížející a říkají útočnici, aby dívku nekopala do hlavy. „Budu,“ odvětí chladně. Posléze k mladistvým přichází starší paní a dívce nařizuje, aby kopání zanechala. Ta ji v reakci na to zasype nadávkami. „Co je ti do toho?“ křičí na ni. 

Video  Napadení  - Facebook
Video se připravuje ...

O napadené dívce od neděle nikdo neměl žádné zprávy a policisté po ní pátrali, protože existovala obava o její život. V úterý dopoledne kriminalisté uvedli, že se oběť podařilo vypátrat.

„Děkujeme veřejnosti za pomoc v pátrání po oběti útoku. Na základě poznatků se policistům podařilo v nočních hodinách dívku vypátrat a převést na vyšetření do nemocnice,“ sdělila policie. Doplnila také, že již mají ztotožněnou útočnici a případ řeší jako trestný čin pokus o ublížení na zdraví a výtržnictví. 

Tato kvalifikace ovšem naštvala uživatele sociálních sítí. Ti se v komentářích zlobí, že podle nich jde o pokus o vraždu.

Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání