Pondělí 27. března 2023
Svátek slaví Dita, zítra Soňa
Oblačno, déšť se sněhem 5°C

Influencer si značkoval své sexuální otrokyně: Dál sedí v base za obchodování s lidmi

Autor: rix - 
7. ledna 2023
18:15

Rumunský influencer Andrew Tate neprožívá dobré období. Nejen že ho policisté zatkli za údajné znásilnění a obchod s lidským masem, ale objevují se další zprávy, které by mohly boháči nadobro zlomit vaz. Své přítelkyně si měl podobně jako otrokyně označovat tetováním. 

K dopadení Tatea došlo poté, co kontroverzní britsko-americký influencer proslulý nevybíravým chováním k ženám zveřejnil video kritické vůči klimatické aktivistce Gretě Thunbergové, na němž se objevila krabice od pizzy s nápisem v rumunštině. To se dostalo až ke kriminalistům, kteří ho na základě této indície dopadli. Milionář sedí v současné době ve vazbě a zpytuje svědomí. 

Video  Rumunský influencer Andrew Tate neprožívá dobré období.  - Instagram
Video se připravuje ...

A mezitímco detektivové rozkrývají jeho údajné nelegální aktivity. Deník Daily Mail přišel s další kontroverzí. Rumunské úřady podle britského listu tvrdí, že Tate měl mít ve své luxusní vile šest dívek, které mu sloužily jako otrokyně. A co víc, na svých tělech měly mít vytetovaný šílený vzkaz: „Vlastněno Tateem“. Zdroje tvrdí, že měl influencer dívky psychicky trýznit. 

„Nebylo jim dovoleno opustit dům a byly sledovány dnem a nocí,“ tvrdí jeden ze zdrojů. A co víc, Tate měl s ženami tvořit proti jejich vůli pornografický obsah. Leč si za jeho distribuci muž vydělal obrovské peníze, dívky z USA, Rumunska a Moldávie z nich neviděly ani korunu.

Na základě těchto hrůz vtrhli do sídla kriminalisté, kteří Tatea odvedli společně s jeho bratrem Tristanem a jejich asistentkami Georgianou Naghelovou a Luanou Raduovou. Na krku mají znásilnění, obchodování s lidmi a založení organizované skupiny.

Tate všechna obvinění popřel a jeho zástupce Avocat Vidineac Eugen Constatin uvedl, že se proti rozhodnutí soudce odvolají. I tak si ale influencer minimálně třicet dní za mřížemi posedí. Kriminalisté vůči němu a jeho společníkům shánějí důkazy.

S dopadením pomohla Greta

Na videu se Tate v červeném boxerském plášti a s doutníkem v ruce obořil na Thunbergovou, která se předtím pohoršovala nad Tateovým vychloubáním na twitteru – Tate na síti veřejně oslovil klimatickou aktivistku, aby se jí pochlubil svými na benzin náročnými auty.

„Dobrý den, Greto Thunbergová. Mám 33 aut. Moje Bugatti má w16 8.0L quad turbo. Moje DVĚ Ferrari 812 Competizione mají 6,5l v12. To je jen začátek. Prosím, dejte mi svou e-mailovou adresu, abych vám mohl poslat kompletní seznam své sbírky aut a jejich obrovských emisí,“ napsal Tate v úterý na twitteru pod fotografií, na níž tankuje svůj vůz.

Známá aktivistka si následně z influencera udělala legraci, že má malé přirození a kompenzuje si to silnými auty. Následně Tate zareagoval právě videem, které vedlo k jeho zatčení. „Proč nám Greta říká, že má malý penis? Nezlobím se na ni. Ona neví, že je naprogramovaná,“ proklamuje s doutníkem v ústech. Zrovna si navíc objednal dvě pizzy, které mu kdosi přinesl na stůl.

Video  Muž (28) přepadl, znásilnil či okradl v Ostravě devět žen.  - PČR
Video se připravuje ...

Tomáš Nový ( 15. ledna 2023 10:34 )

Každé slovo co jste do tohoto článku dali je lež. Takhle špinit něčí jméno.. že se nestydíte!

FREE TOP G!!!

Uživatel_5522193 ( 8. ledna 2023 00:36 )

Blbečka z Rumunska a ještě influencera kam na to ti novináři chodí. Zdá se, že už nikdo nemá fakultu žurnalistiky a kdejaký jouda píše do novin komentáře,pak to je vážně "vysoká" novinařina.🙈🙊🙉

XLADI ( 7. ledna 2023 21:57 )

Když nic jiného tak Greta dostala za mříže aspoň jednoho prasáka a tím že je zabřenej mu zmizej inzerenti. Influencer nejnižší forma života.
Jen někdo hodně zamindrákovanej se chlubi svým majetkem.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání