Pondělí 4. března 2024
Svátek slaví Stela, zítra Kazimír
Oblačno 11°C

Podcast: 5 smutných rekordů kriminalistiky, devadesátiletý vrah i zloděj z první třídy

Video se připravuje ...
Autor: pdc, icp, jel - 
26. prosince 2022
15:00

V bonusovém pořadu Za katrem, který si pro vás připravily moderátorky Insta Crime Podcastu, si obyčejně připomínáme nevyřešené případy. Speciální povánoční díl je laděný trochu jinak. Tentokrát jsme se zaměřili na pět smutných rekordů naší kriminalistiky.

Ve speciální epizodě vám moderátorky krátce představí pět případů, které bohužel drží nějaké „prvenství“. Dozvíte se například, proč Josef D. dostal za brutální vraždu seniorky opravdu nízký trest. Skončil ve vězení na pouhých 9 měsíců.

Nejmladší zloděj kradl v roce 1995 a šlo teprve o žáka první třídy. Tomu se podařilo během polední přestávky vloupat do firmy ve Zlíně, kde ukradl 30 tisíc rakouských šilinků, což bylo tehdy to asi 75 tisíc korun.

Video  Za katrem: 5 smutných rekordů kriminalistiky. Devadesátiletý vrah i zloděj z první třídy  - pdc, icp, Chebotareva
Video se připravuje ...

Ve speciální epizodě pořadu Za katrem se dozvíte nejenom detaily těchto dvou případů, ale také kdo, byl nejstarší vrah, vrah s největším počtem obětí i největší masová vražedkyně.

 

Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání