Pátek 8. prosince 2023
Svátek slaví Květoslava, zítra Vratislav
Oblačno, sněžení 0°C

Útok sekyrou ve Vysokém Mýtě: Za vrahem běžel svědek, nasměroval k němu policii

Autor: nar, mv - 
7. listopadu 2022
06:56

Znali se a měli spolu nevyřízené účty? Nebo agresor se sekerou v ruce zaútočil v sobotu ráno na ulici ve Vysokém Mýtě na náhodného kolemjdoucího? Jasné zatím je, že mrtvá je oběť i její vrah.

Lidé z místa popisují, že napadeným má být asi čtyřicetiletý Aleš K. „Na rohu jsem viděl ležet muže, chtěl jsem mu pomoct, a když jsem přišel blíž, viděl jsem, že má rozbitou hlavu,“ řekl Blesku senior z ulice Českých bratří.

V tu chvíli už jeden ze svědků vraha stíhal, čin zřejmě viděl, a zatímco telefonoval na linku 158, za chlapem běžel. Pronásledoval ho až k budově Vyšší odborné a Střední školy stavební vzdálené 1200 metrů. „Kriminálka ho dopadla u křížku poblíž školy,“ potvrdila žena, která kolem zrovna procházela.

Po činu se hned zabil jedem

Podle jiné svědkyně musel mít vrah akci naplánovanou. „Sekyrku měl schovanou v baťohu a z něj pak vytáhl i jed, který vypil,“ narážela na útočníkovu smrt. To je zatím jediná informace, kterou vyšetřovatelé potvrdili. „Těsně před zadržením muž pozřel dosud nezjištěnou látku, proto musel být převezen do nemocnice, kde na následky jejího požití zemřel,“ uvedla policie s tím, že případ řeší jako vraždu. Vzhledem ke smrti pachatele bude ale případ zřejmě odložen.

Video  Insta Crime Podcast: Agresivní Svatopluk Růžička zavraždil manželku i dceru.  - Jedlička, Čebotareva
Video se připravuje ...

Jirik-ta ( 7. listopadu 2022 13:07 )

jo, motiv by mě zajímal taky.

Jirik-ta ( 7. listopadu 2022 13:05 )

to je realita. Moment překvapení je velká výhoda.

Jirik-ta ( 7. listopadu 2022 13:04 )

Jirik-ta ( 7. listopadu 2022 13:03 )

a taky svetr 🧣👘😍 nebo šála

Jirik-ta ( 7. listopadu 2022 13:02 )

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud