Úterý 28. listopadu 2023
Svátek slaví René, zítra Zina
Zataženo, déšť se sněhem 1°C

Podcast: Prst v zadku? Muže to stimuluje víc než ženy, říká tantrická masérka. Jak to dělat dobře?

Video se připravuje ...
Autor: jim - 
6. listopadu 2022
05:00

Zadek máme všichni, pronáší tantrická masérka Klára Kloudová a hned dodává, že muži mají oproti ženám velkou výhodu - prostatu. Když se totiž přidatná pohlavní žláza vhodně dráždí, zažívají pánové nové slastné pocity při orgasmu. Jak správně stimulovat pozadí, popsala v pořadu Už budu!

Nezřídka do tantrického salónu ke zkušené masérce Kláře Kloudové zavítali i pánové, kteří chtěli vyřešit své sexuální potíže. Měli problémy s erekcí nebo se styděli za svou předčasnou ejakulaci. Výjimkou ale nebyli ani zvědavci, kteří chtěli zažít hlubší a intenzivnější orgasmus. K němu podle Kláry vedou nejrůznější cesty a jedna z nich je i přes masáž prostaty. Děkujeme, že nás sledujete, odebíráte a hodnotíte. Můžete nám napsat, co si o podcastu myslíte nebo doporučit hosta na bleskpodcasty@cncenter.cz, či přímo Zorye na její instagramový profil.

Pro hodně mužů je to fetiš, že by chtěli zkusit anální sex jako aktivní strana, ale zároveň je to hrozně velké tabu,“ říká moderátorka Zorya Blue a Klára Kloudová souhlasně kývá hlavou a dodává: „ A přitom oni tam mají prostatu! Tu my tam nemáme!“ Dildo k dráždění mužské prostaty přitom nemusí být nejvhodnější. Podle Kláry jsou jednodušší způsoby, jak žlázu o velikosti vlašského ořechu, která tvoří semennou tekutinu - tedy výživu pro spermie, vydráždit!

Video Premium rozhovor s tantrickou masérkou Klárou Kloudovou - Jedlička, Marek
Video se připravuje ...

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Články odjinud