Pátek 1. března 2024
Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka
Oblačno 11°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Podcast: Mužské slzy, cucání palců a chechtání. Tantrická masérka odhalila nejdivnější choutky a orgasmy

Video se připravuje ...
Autor: jim - 
4. listopadu 2022
05:00

Zkušená tantrická masérka Klára Kloudová zažila za svoji kariéru nejednu zvláštní situaci. Nejčastěji k ní chodí lidé, kteří chtějí tantrickou masáž a uvědomují si, že u tohoto druhu masírování není nejdůležitější orgasmus, ale samotný prožitek. Přesto byla Klára svědkem bouřlivých vyvrcholení a musela odmítat i bizarní žádosti. Více prozradila v novém podcastu Už budu!

Minimum času pro kvalitní tantrickou masáž je podle Kláry Kloudové hodina a půl. V jiných případech se může protáhnout až na tři hodiny. A co se během toho, kdy ležíte nazí na lehátku, děje? „Promasírujete celé tělo, a to ho opravdu musíte promasírovat zezadu, zepředu, k tomu patří další dotyky, využíváte i horké ručníky a hebké předměty, takže vlastně hodina a půl je strašně málo. A ještě musíte mít čas na intimní masáž, kdy jenom ona samotná ti zabere třeba 15 až 30 minut,“ vysvětlovala v podcastu burlesce Zoryi Blue, která sama kvůli natáčení šla na tantru do studia Top Body v Praze 6.

Klára také zdůrazňuje, že neposkytují erotické služby. Skutečné tantrické masérky nebudou zákazníkům dělat nejrůznější erotické praktiky a rozhodně nebudou s klientem souložit. Přesto zažila Klára i podivná přání tohoto druhu. Nejčastěji, když pracovala několik let v Norsku. Děkujeme, že nás sledujete, odebíráte a hodnotíte. Můžete nám napsat, co si o podcastu myslíte nebo doporučit hosta na bleskpodcasty@cncenter.cz, či přímo Zorye na její instagramový profil.

V severské zemi kupříkladu masáž prostaty nebyl vůbec problém. Naopak ji muži vyžadovali a byla výjimka, když ji někdo nechtěl. „Je to tam úplně otočený oproti Česku, kde to není obvyklé. V Norsku byla spousta studií, která to dělala úplně odlišně a nazývala to tantrická masáž. Proto tam lidé chodili a měli divná přání,“ začala vzpomínat Klára.

Video Premium rozhovor s tantrickou masérkou Klárou Kloudovou - Jedlička, Marek
Video se připravuje ...

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině