Úterý 23. července 2024
Svátek slaví Libor, zítra Kristýna
Polojasno 26°C

Zrůdy v sukních: Členka Mansonova gangu při vraždění těhotné Sharon Tateové měla orgasmus!

 • Autor: mc - 
  2. 11. 2022
  05:00

  Náboženské sekty a kulty osobnosti už přivedly nejednoho jejich člena do vězení. Většinou pykají za finanční trestné činy a podvody nejrůznějšího charakteru. V případě těchto čtyř žen to ale zašlo mnohem dál. Jedna podlehla charismatickému ale pološílenému satanistovi, druhá pro kult Svaté smrti obětovala i vlastní potomky! Mladičká kráska pro změnu kvůli milenci skončila na elektrickém křesle. A vražedkyně z gangu Charlese Mansona? Přiznala, že prožila při vraždění orgasmus. Spravedlnost ji ale nakonec dostihla!

 • 1.Sara Aldreteová

  Sara Aldreteová pocházela z dobře situované rodiny, byla vzornou studentkou, excelovala ve sportu a chtěla se stát učitelkou. To by se ovšem nemohla setkat s Adolfem Constanzou – sadistickým fanatikem, který pomocí černé magie zajišťoval štěstí pro drogový byznys.. Neváhal při tom obětovat zvířata nebo vyhrabat kosti na hřbitově a vařit je v kotlíku. To však nestačilo – dojít mělo na obět nejvyšší, na oběť lidskou. Sara podlehla jeho kouzlu a stala se jeho pravou rukou. Pomáhala mu se zabíjením drogových dealerů, ale i náhodných nevinných lidí. Části jejich těl obětovali pro svůj kult a vařili je v kotlíku... Obzvláště kruté bylo zabití amerického studenta Marka Kilroye, kterého přívrženci kultu mučili, znásilňovali a pak ho Constanza zabil mačetou. Uvařili jeho mozek, z jeho těla udělali loutku, která jim měla zajistit obrovskou vlnu štěstěny. Opak byl pravdou. Po „gringovi“ se rozjelo pátrání. Constanzo byl zabit v přestřelce s policií, Sara byla zatčena. O jejich vraždícím běsnění dokonce napsala knihu. Na její celý příběh se podívejte na videu.

  Video  Sara Aldrete – místo učitelky pomocnicí ďábla. Fanatický kult zabíjel, mučil a prováděl zvrácené rituály...  - Videohub
  Video se připravuje ...

 • 2.Silvia Meraz Morenová

  Smrt jako světice, zobrazovaná v podobě kostry ověnčené šperky, oblečením, květinami a dárky. Mladá Silvia Meraz Morenová propadla kultu Svaté smrti (Santa Muerte) a uvěřila, že smrt si může nejlépe naklonit opravdovou smrtí. Přinesla za oběť tomuto podivnému kultu tři životy. První z nich byla žena, která žila sama a která podle Silvie nemohla nikomu chybět. Silvia obětovala její krev Svaté smrti. Následovaly ještě brutálnější a děsivější skutky. Další na řadě byl 10letý syn jejího milence. Opili ho a udodala ho Silviina 13letá dcera. Opět obětovali jeho krev na oltář. Třetím nešťastníkem se stal její vlastní, taktéž 10letý vnuk. Podřezaly ho její dcery, zatímco ho držela nad oltářem, a všemu přihlížela vnoučata. Jeho vlastní matka však nahlásila zmizení a policie Silvii dopadla. Policisty čekal hrůzný nález těl bez hlavy. Ostatní děti vypověděly, že jim matka vyhrožovala smrtí, a proto vraždám napomáhaly, a že je čarodějnice, která je ke spolupráci zmanipulovala. Silvia dostala 180 let vězení, ostatní členové rodiny však také nepřišli zkrátka. Podrobnosti se dozvíte z videa.

  Video  Jako mladá dívka propadla sektě Svatá smrt, přinášela jí hrůzné oběti  - Videohub
  Video se připravuje ...

 • 3.Toni Jo Henryová

  Toni Jo Henryová - vlastním jménem Annie Beatrice McQuistonová se narodila v roce 1916. Její dětství nebylo nejšťastnější, matka zemřela na tuberkulózu a od třinácti let musela pracovat malá Toni v továrně. Utekla z domu poté, co ji otec zmlátil. Netrvalo dlouho a začala se živit prostitucí a přišla i závislost na alkoholu a kokainu. Její životní láskou byl profesionální zápasník s přezdívkou Kovboj, ten byl později odsouzen za zabití policisty mimo službu během barové rvačky. Toni měla díky svým zkušenostem a kráse konexe v podsvětí. Společně s jedním z jejích obdivovatelů ukradli zbraně a vydali se na roadtrip, během kterého loupili a přepadávali. Její první obětí se stal Joseph P. Calloway, kterého chladnokrevně na poli popravila kulkou mezi oči. Brzy byli i s komplicem dopadeni. Soud neobměkčila ani srdceryvnou historkou o snaze vysvobodit svého milovaného manžela z vězení. Dostala elektrické křeslo a byla tak první a jedinou popravenou ženou v Louisianě na elektrickém křesle. Více si pusťte na videu.

  Video  Toni Jo Henry - vražedkyně dne svatého Valentýna, která se nezastavila před ničím  - Videohub
  Video se připravuje ...

 • 4.Susan Atkinsová

  Susan Atkinsová se narodila do rodiny alkoholiků, často se stěhovali. Po smrti matky, když jí bylo 19 let, se seznámila s Charlesem Mansonem a přidala se k jeho sektě Rodina. Patřila do skupiny, která 9. srpna 1969 v domě režiséra Romana Polańského brutálně usmrtila 5 lidí. Atkinsová ubodala Polańského těhotnou manželku Sharon Tateovou, údajně ochutnala i její krev a napsala s ní na zeď slovo Pig (Prase). Atkinsová se později své spoluvězenkyni k vraždě Sharon Tateové přiznala a dokonce tvrdila, že když do těhotné vrážela nůž, prožila orgasmus. Byla odsouzena na doživotí, ve vězení zemřela v terminálním stádiu rakoviny. Zbytek otřesného příběhu uvidíte na videu.

  Video  Susan „Sadie“ Atkinsová ubodala těhotnou herečku Sharon Tate, její krví napsala na zeď slovo Prase 
  Video se připravuje ...

 • 5.Galerie

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání