Pondělí 8. srpna 2022
Svátek slaví Soběslav, zítra Roman
Polojasno 23°C

Kdo je střelec z Chicaga, který má na svědomí 6 životů? Hudebník a zbohatlík!

Autor: shp - 
5. července 2022
12:55

Robert E. Crimo III. (22) alias Awake the Rapper. Toto jméno nyní zná nyní v Chicagu téměř každý. Kdo je ale mladík, kterého policisté zatkli jako podezřelého ze střelby během průvodu na Den nezávislosti? Ta skončila krvavě. Šest lidí zemřelo a minimálně 25 bylo zraněno. Crimo je rapper, který má na svém profilu na Spotify 16 tisíc posluchačů měsíčně a jeho majetek je odhadován v přepočtu na 2,4 milionu korun. Rodiče hudebníka přitom nejsou neznámí.

Muž, který je podezřelý z krveprolití během průvodu v chicagském Highland Parku na Den nezávislosti, je veřejně známou osobou. Jak uvedl web Daily Mail, jedná se o rappera, který má na svém profilu na hudební službě Spotify 16 tisíc posluchačů měsíčně, což není zanedbatelné číslo. Awake the Rapper (česky lze přeložit jako bdící rapper – pozn. redakce), jak si umělecky říkal, tak měl dosah.

Milionové jmění

Navíc neměl hluboko do kapsy. Jeho jmění se odhaduje na v přepočtu 2,4 milionu korun. Videoklipy hudebníka dávaly tušit, že se může schylovat k nejhoršímu. Na animovaných záběrech bylo vidět, jak střílí na lidi nebo ve škole v neprůstřelné vestě rozhazuje kulky. Byla to tedy dost možná jenom otázka času, než začne Crimo zabíjet. V minulosti se objevil na veřejnosti převlečený jako Valda.

Jde o postavičku populární hledací knihy Kde je Valda? V tomto přestrojení se v roce 2020 zúčastnil mítinku na podporu někdejšího prezidenta Donalda Trumpa, který byl vždy pro ozbrojení Američanů. Ani rodiče Crima nejsou neznámí. Otec Bob Crimo Sr. (58) je majitelem místního obchodu s potravinami a v minulosti se neúspěšně ucházel o post starosty. Jeho matka bude pořádné kvítko.

Problémová matka

V minulosti byla Denise Pesinaová (48) zatčena za podezření kvůli domácímu násilí. Dnes vyznává mormonské náboženství a podle svého profilu na facebooku se věnuje alternativním terapiím. Crimo má dva sourozence včetně sestry Lynette Pesinaové (27). Rodina má honosné sídlo v hodnotě milionu korun, které se nachází v Highwoodu nedaleko místa, kde spustil střelec své krvavé běsnění. Podezřelý byl již zatčen policií.

Video  Rozřezané tělo v řece. Brutální vražda, nad kterou zůstává rozum stát. K nalezení vraha stačil jeden jediný psí chlup.  - Videohub
Video se připravuje ...

Jaryn ( 5. července 2022 15:09 )

Ty žiješ maximálně tak Ústí pod mostem

katule ( 5. července 2022 14:03 )

Honosne silo v hod note MILIONU KORUN??????? Co to placate? Mozna tak million dolaru, ziju nedaleko. A zbohatlik se 2,4 mil. dollaru, coz je neco press 100 000 dolaru, to opravdu v tom okoli neni zbohatlik.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání