Středa 5. října 2022
Svátek slaví Eliška, zítra Hanuš
Oblačno 16°C

Bestiální vražda chlapce (†13) z Děčína místní děsí: Zmiňují okultismus i drogy

Autor: VaB - 
4. března 2022
05:35

Vražda teprve třináctiletého školáka z Děčína šokuje svou mimořádnou brutálností. Z násilného trestného činu policie podezírá dva jiné žáky (15 a 18). Místními tragédie otřásla, někteří zmiňují okultismus či drogy.

V pátek 25. února došlo u Děčína k brutální vraždě teprve třináctiletého chlapce. Podle dřívějších informací ho měli vylákat do nedalekého lesa na kopci Chmelník jeho dva spolužáci (15 a 18). Následně mu měli dát na hlavu igelitový pytlík a umlátit ho.

Po chlapci ještě v pátek večer pátral policejní vrtulník s termovizí, dobrovolníci a policisté. Pátrání mělo bohužel smutný konec, chlapec byl nalezen mrtev. Netrvalo dlouho a kriminalisté měli už podezřelé – dva spolužáky.

Soud na ně později uvalil půlroční vazbu, kterou jde dvakrát prodloužit. „Důvody pro vzetí do vazby jsou ty, že by mohli uprchnout, skrývat se, nebo se dopustit další trestné činnosti,“ uvedla mluvčí soudu Martina Syrůčková.

Mimořádně brutální vražda otřásla celým Děčínem. ​„Ten chlapec zemřel brutální smrtí. To je to, co tady všechny zlomilo," popsala serveru TN.cz jedna z žen. Dodala, že všichni tři měli být kamarádi. Místní navíc zmiňují i „bestiální způsob vraždy“, drogy, nebo dokonce i okultismus. Spolužáci zavražděného před školou, kam chodil, vytvořili pietní místo. 

wp3t ( 4. března 2022 19:51 )

dneska máš ale inkluzivní školství a podle smazaného diskutujícího by ti mělo být jasné že......

kozaroza ( 4. března 2022 14:53 )

To je divný, jaký spolužáci 13 let a 18 let ten už byl dávno ze ZŠ

dietr ( 4. března 2022 09:48 )

Zatím jsme se dozvěděli jen to, že dva vrazi by mohli pokračovat v trestné činnosti. To má jako veřejnosti stačit?

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání