Sobota 25. března 2023
Svátek slaví Marián, zítra Emanuel
Zataženo, déšť 16°C

Před jízdou se opil a pak přišel o pyj: Mladík zaplatil za alkohol za volantem vysokou cenu

Autor: rix - 
25. října 2021
20:26

Nemyslíš, zaplatíš. Ukázkový příklad rizika jízdy pod vlivem alkoholu je případ 29letého Američana Paula Berryho z Missouri. Před jízdou za přítelkyní se posilnil pár panáky a ošklivě havaroval. A aby toho nebylo málo, muž kvůli nehodě přišel o penis! 

„Tohle bych nepřál ani svému nejhoršímu nepříteli. Ta nehoda navždy změnila můj život,“ uvedl dnes Paul. Američan si o průšvih koledoval a nezřídka řídil opilý. Nejinak tomu nebylo ani před sedmi lety v osudný den, když se vypravil za svou přítelkyní a cestou ošklivě havaroval.

Jak uvedl deník Metro, kolem druhé hodiny ráno pravděpodobně za volantem usnul a ztratil kontrolu nad vozem. Auto se několikrát překulilo a Paul vypadl z okna, načež se stroj převalil přímo na něj. Paul při havárii utrpěl vážná zranění a ušetřen nebyl ani jeho penis. 

Paul byl poté letecky transportován do nemocnice v St. Louis v Missouri, kde byl uveden do umělého spánku. Kromě poranění genitálií si Paul zlomil vaz, dvě žebra, čelist a nos. Ačkoli se chirurgové snažili jeho chloubu zachránit, nepodařilo se jim to. Američanovi zůstal místo penisu jen podivný pahýl. 

Ačkoli si muž v uvědomění, že ani nebude moci mít děti, nedokázal světlou budoucnost představit, postupně se z nehody nejen fyzicky i psychicky zotavuje. Motivaci k návratu do života mu dodává jeho milovaný pejsek Resse. „Pomáhá mi víc, než si kdo dokáže představit. Je pro mě důvod, abych každý den opět vstal,“ vysvětlil Paul.

Možná i proto se Američanovi podařil malý zázrak. Ačkoli mu doktoři tvrdili, že se po nehodě bude muset naučit znovu chodit, nebylo tomu tak. „Zvedl jsem zadek z invalidního vozíku, udělal jsem pár kroků k doktorovi a řekl mu, že jsme si asi nerozuměli,“ vtipkoval muž. 

 

 

uschi ( 27. října 2021 14:37 )

Pokud má v pořádku varlata a normální tvorbu spermií, tak samozřejmě děti pomocí asistované reprodukce mít může. Jak by asi mohl mít ochrnutý Zach, Potměšil a další děti(pochybuji, že mají erekci).

DBBS ( 25. října 2021 21:16 )

Zkur..syn který chlastá a sedne za volant... zaplatil ještě hodně malou cenu. Zasloužil tam chcípnout. Takovejch šmejdů mi líto nikdy nebude a jen mě bude mrzet, že tam nezdechnul.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání