Čtvrtek 2. prosince 2021
Svátek slaví Blanka, zítra Svatoslav
Oblačno, déšť se sněhem 4°C

Zfetovaný mladík v bavoráku ujížděl policistům v České Třebové jako šílenec: Po nehodě chtěl utéct!

Autor: VaB - 
21. října 2021
16:29

Řidič (20) BMW se snažil ujet policistům z České Třebové. Městem se hnal jako šílenec, chodci před ním museli i uskakovat. Zběsilou cestu nakonec završil nehodou a pokusem o útěk, jeden z policistů ho ale záhy dopadl.

Když policisté chtěli řidiče bílého BMW zastavit, začal jim ujíždět. Ulicemi České Třebové jel rychlostí až sto kilometrů v hodině! Někteří kolemjdoucí museli uskakovat, aby je šílený řidič nesrazil.

„Jeho jízda skončila až ve chvíli, kdy nezvládl řízení a v ulici Hýblova naboural do dvou zaparkovaných vozidel. Ani v té chvíli se ale nechtěl vzdát, vystoupil z auta a dal se na útěk,“ uvedla mluvčí policie Dita Holečková k události, která se odehrála v úterý 5. října. Policista byl ale rychlejší, dohnal ho a za použití hrozby namířené pistole ho zadržel.

A důvod ujíždění? Dvacetiletý mladík neměl řidičák, byl na něj vydán příkaz k zatčení a měl pozitivní test na drogy. „Na základě příkazu k zatčení a následnému rozhodnutí Okresního soudu v Ústí nad Orlicí putoval muž do vazební věznice,“ dodala mluvčí. Společně s ním jel ve voze i spolujezdec, který řekl, že mu auto půjčil. A to i přes to, že věděl, že nemá řidičák.

Video Zběsilá honička s policií v České Třebové skončila nehodou: Kolemjdoucí museli před BMW uskakovat. - Policie ČR

majke79 ( 21. října 2021 17:01 )

Doživotně nucené práce ...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání