Pátek 3. prosince 2021
Svátek slaví Svatoslav, zítra Barbora
Oblačno, déšť se sněhem 4°C

Soused vyděsil ženu zabitými zvířaty a krvavým nožem: Případ má bizarní vysvětlení

Ilustrační foto
Ilustrační foto  (Autor: Profimedia)
Autor: dce - 
11. října 2021
13:04

Opravdu zvláštní případ se odehrál v České Třebové. Místní ženu nejprve překvapil hovor od souseda, který jí oznámil, že jim zabil kohouta. Doma pak našla mrtvého ptáka, ale i kozu, krvavý nůž a kabát. Případ, který by mohl vypadat jako mafiánské vyřizování účtů má ale bizarní vysvětlení.

Věc se odehrála minulou středu, kdy žena i věc nahlásila policii. Telefonický hovor od souseda považovala nejprve za podivný, když ale doma narazila na krvavou spoušť, radši kontaktovala muže zákona.

„Nešlo o žádné vyhrožování a demonstraci násilí. Rodiny mezi sebou nemají oplocení, soused se běžně se svolením majitelky chodil s dětmi dívat na zvířátka, to udělal i v předchozí den, jenže poklidná návštěva zvířátek se změnila v nepříjemný zážitek,“ popsala policejní mluvčí Eva Maturová.

Kohout, na kterého se muž s dětmi byl zrovna podívat, je začal napadat. Muž ho zahnal fackou, ale zvíře pravděpodobně vážně zranil. Nechtěl děti vystavovat pohledu na umírajícího kohouta, odvedl je tedy domů a k sousedům se vrátil s nožem, aby ukončil ptákovo trápení.

„Vzpomněl si, že příteli majitelky nedávno slíbil pomoc spočívající v zabití kozy. V minulosti už sousedům na jejich vyžádání jiná zvířata zabíjel, tak svůj slib splnil i tentokrát,“ uvedla Maturová. Jenže ouha... žena kozu měla v plánu nechat zabít až později, krvavý nůž a oblečení na zahradě ji navíc pořádně vyděsily.

Soused celé věci lituje, což dokázal i okamžitou nabídkou náhrady škody. „Že se sousedé opravdu jen špatně pochopili a jejich vztahy jsou jinak přátelské, to umocňuje i tvrzení, že s majitelkou se domlouvá i na opravě domu,“ uzavřela mluvčí.

Dannero ( 11. října 2021 13:34 )

soused je evidentně tak trochu psychopat, pozabíjel sousedům zvířata jen tak bez jejich vědomí.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání