Pondělí 18. října 2021
Svátek slaví Lukáš, zítra Michaela
Polojasno 13°C

Krásnou učitelku Sabinu našli zavražděnou: Policisté viní kurýra Kociho (36)

Autor: yks - 
28. září 2021
11:52

Kriminalisté v Londýně se museli zabývat hrozným zločinem. V místním parku nalezli tělo krásné učitelky základní školy. Kolegové a nadřízení Sabiny Nessaové (†28) byli z tragické smrti v šoku a britská veřejnost se bála, že vrah běhá dosud někde po svobodě, ale policie všechny uklidnila. Z vraždy nešťastné mladé ženy obvinila bývalého kurýra Kociho S.

Policie obvinila 36letého Kociho S., bývalého řidiče firmy vyrábějící pizzu z vraždy 28leté učitelky Sabiny Nessaové. Muž, který pochází z Eastbournu v Sussexu, byl zadržen v neděli, a policisté nedaleko místa zadržení zabavili světlý Nissan Micra. Informoval o tom Daily Mail.

Selamaj má ve středu stanout před městským soudem ve Willesdenu, kde má být obviněn z vraždy. Podle zmíněného serveru to potvrdila Lisa Ramsarranová z kanceláře žalobce s tím, že autorizovala policejní službu, aby Selamaje obvinila z jednoho případu vraždy.

Učitelka základní školy Sabina Nessaová byla zavražděna 17. září, když mířila parkem v jihovýchodním Londýně na schůzku s přítelem. Tam ale nedorazila. Její tělo bylo nalezeno o 24 hodin později, zaházené listím, nedaleko komunitního centra parku.

Selamaj měl donedávna žít se svou rumunskou přítelkyní v bytě za restaurací v centru Eastbourne. Nedávno se však prý rozešli. Pokud bude odsouzen, hrozí mu mnohaletý trest za mřížemi, možná i doživotí.

Video Krásnou učitelku Sabinu (†28) našli zavražděnou v parku: Kamera pak zachytila muže s rukama od krve?! 

Další videa
Osoby v pátrání