Pondělí 18. října 2021
Svátek slaví Lukáš, zítra Michaela
Polojasno 13°C

Tibor jel s autem 17 kilometrů v protisměru a způsobil nehodu: Chtěl prý do Trenčína na bleší trh

Autor: jel - 
17. září 2021
20:59

Kuriózní situace se stala minulý víkend na rychlostní silnici R1 nedaleko slovenského města Nitra. Pětašedesátiletý řidič Tibor vyrazil do Trenčína na bleší trh, na rychlostní silnici však najel do protisměru. Dlouhých 17 kilometrů si vůbec nevšiml, že je něco špatně, desítky řidičů se mu musely vyhnout a jeden kvůli tomu dokonce naboural.

„Blikali na mě, ale já myslel, že nemám zapnutá světla,“ popsal pro TV JOJ zmatený Tibor. Tomu nedošlo, že jede v protisměru, a když si to konečně uvědomil, stejně se to rozhodl neřešit. „No tak mohl jsem se otočit, ale chtěl jsem jet do Trenčína. Nehodu jsem nezpůsobil,“ dodal.

To s nehodou však není zcela pravda, jeden z řidičů se mu vyhýbal, dostal smyk a narazil do svodidel. Pan Tibor ujel v protisměru neuvěřitelných 17 kilometrů. Když si ho všimla správa silnic a dálnic na jedné z kamer, ihned za ním poslala policii.

Řidič však pokračoval v jízdě i poté, co za ním jeli policisté. Na jejich výzvy totiž nejprve také nereagoval. Policisté z dálničního oddělení Tiborovi podle mluvčí Viktóriae Borlokové odebrali řidičský průkaz.

Video Řidič Tibor (65) vyrazil do Trenčína na bleší trh: Ujel 17 kilometrů v protisměru a způsobil nehodu. - Reprofoto TV JOJ

delviar ( 18. září 2021 04:29 )

Vyšetrovaním Polícia zistila že to bol kok@t už v delohe!!!

Bystrozraky1 ( 17. září 2021 23:55 )

Zavřel bych ty *** co mu za peníze dali řidičák.

Blacktip ( 17. září 2021 22:10 )

No tvl to je slušnej exot. A ještě z toho má pr... Přitom měl štěstí, že se nikomu nic nestalo. Snad má zaplacený aspoň povinný ručení na tu svojí plečku, jinak mu seberou barák aby zaplatil škodu na tom BMW.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání