Sobota 12. června 2021
Svátek slaví Antonie, zítra Antonín
Oblačno, bouřka 25°C

Rodiče z pekla měsíce týrali malou dceru (†11): Pálení vidlicí a brutální kopání nepřežila

Autor: ran - 
8. května 2021
14:19

Dceru (†11) k smrti utýrali vlastní otec a nevlastní matka. Šílené trýznění trvalo několik měsíců! Pár z pekla nebohou holčičku pálil vidlicí na grilování, brutálně ji kopal nebo jí nasazoval pouta! S dýcháním jí prý pomáhali tak, že jí nasadili igelit na hlavu.

Rene Díaz (30) a Crystal Díazová (29) z Rodea v americké Kalifornii jsou před soudem za smrt malé Annai Díazové (†11), o níž se měli starat jako milující rodiče. Z podrobností jejich činů, které zveřejnili vyšetřovatelé, mrazí.

Pila prý bělidlo a kradla jim antidepresiva

Podle policie týrání trvalo minimálně od října 2020. Tehdy si rodiče podle své výpovědi u soudu všimli, že jim holčička krade léky na depresi a pije bělidlo a sanitární prostředky, uvedl list Mercury News.

Annai měli poté rodiče po dobu několika měsíců mlátit vařečkou i pěstmi, brutálně ji kopat, pálit vidlicí na grilování, nasazovat jí pouta, přivazovat ji k televiznímu stolku v ložnici, na noc ji zamykat a za zimních měsíců jí v noci brát přikrývku.

Slova vyšetřovatelů o skutcích těch, kdo měli své dítě především chránit, jsou hrozivá. „Snažili se jí mstít, vydírat ji a ze sadistických důvodů jí způsobovali extrémní bolest a utrpení,“ cituje web deníku Daily Mail kriminalisty.

Těžce zkoušené děvčátko naposledy vydechlo 23. března před pátou hodinou ranní po další sérii trýznění, jehož se rodiče měli dopouštět od 9. března až do dne úmrtí.

„Dali jsme jí igelit na hlavu“

Nad popisem toho, co se mělo dít před Annaininou smrtí, zůstává rozum stát.

U soudu rodiče uvedli, že v den, kdy dcera zemřela, začala silně kašlat. „Dali jsme jí na hlavu igelitový pytel, abychom jí pomohli s dýcháním, když to nepomohlo, volali jsme záchranku,“ cituje doslova Daily Mail ze soudních dokumentů výpověď rodičů.

Sanitku rodiče přivolali ve 3:30 ráno, vůbec poprvé za celou dobu, co holčičce ubližovali a údajně viděli, že pije dezinfekční prostředky. Annai zemřela o necelé dvě hodiny později, záchranáři jí po příjezdu na místo už nedokázali pomoci.

Týrání si natáčeli

Policie u Díazových při prohlídce jejich domu našla jak doličná pouta, tak video nahrané mobilním telefonem s násilnými výjevy z trýznění.

Pár byl obviněn z týrání, zneužívání a těžkého ublížení na zdraví s trvalými následky. Až přijdou výsledky z pitvy a toxikologického rozboru, kriminalisté rozhodnou, zda Díazovy obviní i přímo ze smrti Annai.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání