Sobota 12. června 2021
Svátek slaví Antonie, zítra Antonín
Oblačno, bouřka 25°C

Češka (65) provdaná za mladíka z Pákistánu mu posílá peníze: A brzy za ním zase odjede

Češka (65) provdaná za mladíka Abdullaha mu posílá peníze: Brzy se prý vrátí zpět do Pákistánu!
Češka (65) provdaná za mladíka Abdullaha mu posílá peníze: Brzy se prý vrátí zpět do Pákistánu!  (Autor: Reprofoto YouTube.com - Urdu Point)
Autor: jel - 
8. května 2021
05:18

Česká učitelka, která se provdala za mladého Pákistánce Abdullaha (23) se prý brzy vrátí zpět do rodné země svého milého. Nyní je v České republice a vyřizuje papíry potřebné k tomu, aby se za ní mohl její mladý manžel přestěhovat. S ním si prý každý den telefonuje a posílá mu peníze na nákup nového oblečení. Ramadán prý ale nedodržuje a nepostila se.

Velká láska bývalé učitelky a pákistánského mladíka začala před třemi lety na sociální síti, kde si dvojice začala psát a později i volat. Nakonec se Češka rozhodla, že odletí do Pákistánu a za svou internetovou lásku se provdá. Což se také počátkem letošního roku stalo, přestože bývalá angličtinářka a němčinářka prý původně nechtěla o sňatku ani slyšet.

Romantickým happyendem ale zatím celý příběh neskončil. Učitelce se totiž v muslimské zemi vůbec nelíbilo. Stěžovala si na místní jídlo, které jí nechutnalo. Navíc se objevily problémy s rodinou jejího miláčka. Přestože nejbližší příbuzní jejich vztah přijali, ostatní na ni prý koukali skrz prsty.

Peníze se jen sypou

Navíc se manželství Češce pěkně prodraží. Podle pákistánského novináře Alího Aršáda totiž Abdullahova rodina není zrovna bohatá a tak platí vše jeho manželka. „Peníze se jen sypou, platí mu dům,“ prozradil před časem Blesku Aršád s tím, že mladíček sice tvrdí, že je do své ženy velmi zamilován a chce s ní být až do smrti, ale když byla v Pákistánu, zrovna moc najevo jí to nedával. „Nedává manželce žádné dárky, nebere ji na procházky ani jí neukázal zajímavá místa. Žena je stále doma,“ dodal.

Do České republiky se bývalá učitelka vrátila koncem března a prý tu vyřizuje potřebné papíry, aby s ní její mladík mohl žít zde. Manželovi do Pákistánu ale stále posílá peníze. „Abdullahova manželka mu prý poslala peníze na nákup oblečení na oslavu Svátku přerušení půstu,“ prozradil novinář Blesku, co je u páru nového. „Každý den si telefonují. Abdullah poradil své ženě, aby v Čechách zůstala kvůli koronaviru déle. Zároveň ji přesvědčil, že bez ní nemůže žít,“ dodal Aršád.

Brzy se znovu setkají

Podle zdroje Blesku se však manželé brzy opět shledají. Poté, co bývalá učitelka vyřeší všechny potřebné papíry, měla by se vrátit zpět do Pákistánu ne však na dlouho, jenom aby vyzvedla svého miláčka a vzala ho s sebou do České republiky.

Přestože kvůli svatbě Češka konvertovala k islámu, Ramadán nedodržela. Postní měsíc přitom patří mezi pět základních pilířů tohoto náboženství. „Podle Abdullahova kamaráda nemůže držet půst, protože je slabá a nevydrží dlouho hladová. Její manžel ji do toho nenutil,“ řekl k tomu novinář a dodal, že ani mladík půst nedodržuje nijak striktně. Prý kvůli horku.

 

tomik007 ( 13. května 2021 00:37 )

Prijede a vstoupí do ANO...

verasum ( 10. května 2021 08:06 )

Jak už jsem jednou psala: ať si ta blbka vezme třeba velblouda,ale ať ho sem netahá😠😠

vera51 ( 9. května 2021 14:20 )

Jak muze byt zenska v jejim veku tak hloupa a verit, ze ji ten milacek miluje.On by miloval kazdou, i kdyby ji bylo 90, jen aby mohl do Evropy.Vzdyt na tohle vsichni cekaj.

Blacktip ( 9. května 2021 09:30 )

Byt babicka je taky fajn. Bude jeho, dalsi mladou manzelku a dite podporovat. Proste velka stastna rodina.

buban ( 8. května 2021 21:33 )

Tož těžko říci,co se pančelce v hlavě honí.Když tak velmi chtějí miminko(viz dřívější články-no,chudák dítě).

Zobrazit celou diskusi
Další videa