Sobota 25. května 2024
Svátek slaví Viola, zítra Filip
Oblačno, bouřka 20°C

Nečekaná tragédie krásné missky (†21): Před smrtí ještě všem popřála do nového roku

Autor: shp - 
5. ledna 2021
16:01

Byla krásná a její krása byla už oceněna. Usměvavá brunetka Ximena Hitaová (†21) získala předloni titul Miss krásy mexického státu Aguascalientes a letos se chystala do celonárodní soutěže. Té už se však bohužel nezúčastní. Byla nalezena mrtvá a vše nasvědčuje tomu, že si na život sáhla sama.

Mladá Ximena ze všeho nejvíc na světě doufala, že se stane Miss Mexiko. Její tělo bylo ale objeveno bez známek života jen pár týdnů před začátkem prestižní soutěže krásy, v níž rozhodně nebyla bez šance. Její smrt je stále zahalena rouškou tajemství, uvedl web Daily Star.

Vše nasvědčuje sebevraždě

Počátky vyšetřování její smrti naznačují, že spáchala sebevraždu. „Vyšetřování však musí být uzavřeno, aby mohla být určena příčina smrti,“ uvedl policejní mluvčí Mario Garcia. Forenzní tým také musí určit, zda v její smrti nemá prsty někdo další. Zatím tomu ale nic nenasvědčuje.

Organizace Miss Mexiko vyjádřila rodině Ximeny nejhlubší soustrast. „Ximeno, vždycky si tě budeme pamatovat, díky za všechnu tvoji lásku. Budovala si společnost s hodnotami. Budeme pokračovat ve tvém odkazu,“ stojí v jejím dojemném prohlášení. Ximena vyhrála soutěž Miss Aguascalientes 2019.

Sen se jí už nesplní

Jejím snem byl vyhrát titul Miss Mexiko 2021. Soutěž se bude konat 13. března a spousta dalších účastnic je zarmoucena smutným osudem Ximeny. „Nedokážeš si představit, jakou bolest a prázdnotu si zanechala v našich srdcích. Tolik snů a cílů jsi měla,“ napsala Miss Baja California Daniela Floresová.

Inspirovala jsi každého. Jsi královna, která rozzářila nebe. Odpočívej v pokoji, krásko,“ dodala Miss Mexiko City Jessica Farjatová. Poslední příspěvek zemřelé krásky se týkal Vánoc, které podle všeho ještě strávila v kruhu rodinném. Příbuzným teď zbyly jenom oči pro pláč.

Poslední vzkaz z Vánoc

Šťastné Vánoce. Přejeme vám hodně lásky, míru a hodně trpělivosti při každé výzvě, která nás potká, protože jistě dokážeme dosáhnout cílů, které jsme si sami stanovili,“ napsala Ximena během svátků. Proč by se mladá žena chtěla zabít, její blízcí nechápou...

Pokud máte psychické potíže či jakékoliv trápení, obraťte se na odborníky například na Lince důvěry 800 155 555 nebo v Centru krizové intervence 284 016 666. Služby jsou poskytovány nonstop.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání