Úterý 24. listopad 2020
Svátek slaví Emílie, zítra Kateřina
Oblačno, déšť 5°C

Krásná televizní reportérka (†26) tragicky zemřela: Vybourala se na motorce

Autor: shp - 
17. listopadu 2020
08:30

Taková škoda! Talentovaná, nadaná, úspěšná a v neposlední řadě také velmi krásná reportérka Jennifer Lenzini (†26) z Floridy už bohužel není mezi námi. Tragicky zahynula po děsivé nehodě na motorce v Sarasotě.

Krásná blondýnka Jenny jela jako spolujezdkyně na motorce, když její řidič ztratil nad motorovým vozidlem kontrolu a najel s ním do stromu. Muž zemřel na místě, Jennifer byla letecky transportována do nemocnice s vážnými zraněními, kterým bohužel podlehla.

Byla to svědomitá pracantka

Televize WBBH-TV, která o neštěstí informovala, prozradila, že Jenny pro ni pracovala teprve od července. Američtí diváci ji ale jako reportérku i moderátorku mohli vidět také na kanálech NBC2 a ABC7, které vysílají na jihozápadní Floridě.

„Jenny pracovala na příbězích, které nejvíce znamenaly pro naši komunitu v okresku Charlotte a okresku Lee. Ve své práci byla svědomitá a vždycky si dala záležet, abyste věděli, jak je vděčná, že může dělat reportáže v jihozápadní Floridě,“ uvedla WBBH-TV.

Kolegové jsou v šoku

Jennifer začala svou kariéru v Iowě, kde pracovala jako víkendová moderátorka a novinářka pro program KTIV. Ředitel zpravodajské relace Keith Bliven prohlásil: „Všichni jsme v šoku. Je to hrozná rána. Měla před sebou skvělou budoucnost, dělala skvělé věci a chystala se dělat skvělé věci.“

bre-burda ( 17. listopadu 2020 16:05 )

Neposuzuji, zda-li se u nás o jejím neštěstí má psát, ale když vidím tu krásnou holku, musím říci, že je jí opravdu škoda už proto, kolik radosti ještě mohla chlapům udělat!

1049an ( 17. listopadu 2020 13:53 )

Hm. Nechci bejt neuctivej ale Jennifer mám fakt u zadku. Akorát závidím patologovi, ten si ještě užije, než holka zmodrá a oteče.

robyno1 ( 17. listopadu 2020 11:16 )

To už budete psát o každém amíkovi, co se vyseká na mopédě a zakalí?

alex_vykroutil ( 17. listopadu 2020 10:28 )

FOTKA VPRAVO mi trochu připomíná Vandu Hybnerovou...a jinak dopíši No a Co mám truchlit ?

Ctenarka001 ( 17. listopadu 2020 10:11 )

Jako škoda každého života, ale co my s tím? Nikdo z Čechů ji nikdy neviděl ani nezná...radši vyfoťte co se dneska bude dít v obchodech před zítřejším omezením...to mě zajímá.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud