Pátek 4. prosinec 2020
Svátek slaví Barbora, zítra Jitka
Zataženo, sněžení 0°C

Šílená smrt manželů: Zabily je nakládané okurky! Děti chodily tři dny kolem mrtvol

Autor: VaB - 
26. října 2020
05:50

Manželé Alexander (†30) a Viktorie (†24) zemřeli doma poté, co snědli zavařované okurky! Jejich dvě děti byly doma tři dny o samotě vedle mrtvol. Našla je až jejich teta. Manžele zabil botulotoxin.

Rodinná tragédie. Tak by se dalo nazvat to, co se stalo manželům a jejich dětem z Ruska. Alexander (†30) a Viktorie (†24) zahynuli poté, co snědli zavařované okurky. Z těch se pravděpodobně otrávili botulotoxinem.

Jedná se o silně toxickou látku, kterou produkuje bakterie druhu Clostridium botulinum. Jde o jeden z nejsilnějších bakteriálních toxinů vůbec. K jídlu se pravděpodobně dostane při nedbalé výrobě, špatném skladování nebo přípravě.

Tato bakterie se manželům dostala do těla a zabila je! Zemřeli ve svém domě, ve kterém s nimi byly i dvě jejich děti (1 a 5). Celé tři dny, o samotě a vedle mrtvol čekaly, až je někdo najde. Doma je objevila jejich teta Natalia (36) poté, co rodina nedorazila na rodinnou oslavu.

Když Natalie vše viděla, zavolala policii a záchrannou službu, děti vzala k sobě a odnesla je pryč. „Vběhla jsem dovnitř… a všechno jsem viděla. Spadla jsem a křičela,“ řekla serveru The Mirror. Pětiletá holčička se celé tři dny starala o svého bratříčka. Děti podle serveru The Mirror budou v péči dědečka, Alexandrova otce.

Pitva později ukázala, že příčinou smrti byla otrava jídlem. Původem mají být nakládané okurky, které Alexander dostal od své babičky.

Člověku jsou velmi nebezpečné i jiné bakteriální infekce - na fotografie z těchto případů se můžete podívat v galerii:

Shimmir ( 29. října 2020 15:38 )

Botulotoxin v nakládaných okurkách?! Reklama na Systematic mi napovídá, že nás tu někdo pěkně krmí! Sterilizace by snad jedy zlikvidovala...Leda by babička jen naložila okurky do lahve a jen zalila nálevem a uzavřela. Nebo si je mladí krájeli nožem od zkaženého masa. A to jak teta padla na zem je sice pravděpodobné, ale že pak vzala k sobě dvě děti a odnesla je (nebyli to dva kojenci, ale holčičce pět, chlapci tak dva), tomu nevěřím. Unesla by kojence v peřince, to ano...

BJELOUSEK ( 26. října 2020 14:51 )

V sovětskom sojuze vsjo vazmožno. Iďiťě na vogzal ili do dírky pod zádama.

ivalen ( 26. října 2020 10:23 )

Ladic_pijan ( 26. října 2020 08:08 )

Je to divne, kde se vzal v okurkach masovy jed.... Nebylo to tak, ze okurka byla adnaja zakuska ktera nasledovala za stakanem vodky samohonky, ktera se pije tak dlouho, nez se setmi? Rodice pro deti pripravili opravdovy Heloween

kralovna-vsech-mori ( 26. října 2020 06:59 )

Tak to byly ze semen z Číny.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud