Pátek 4. prosinec 2020
Svátek slaví Barbora, zítra Jitka
Zataženo, sněžení 0°C

Farmář předstíral, že hledá ženu: Zdravotní sestřičku přitom sám zabil, znásilnil a zakopal

Autor: štt - 
20. října 2020
18:58

Arkansaská policie zadržela farmáře Quaka Lewellyna (28) a obvinila ho z vraždy a znásilnění zdravotní sestry Sydney Sutherlandové (†25). Po jejím zmizení se nahlásil jako dobrovolník k místní pátrací četě. Jeho lstivý úskok mu však nevyšel a byl usvědčen pomocí lokace jeho telefonu.

Quake měl Sydney zabít během jejího pravidelného ranního běhu. Poté, co ji srazil svým nákladním vozem, naložil ženino bezvládné tělo na korbu a odvezl ho na opuštěné pole. Zde mrtvolu znásil a následně zakopal do nízkého hrobu.

Po několika dnech rodina nahlásila zmizení mladé Sydney. Spolu s policejním pátráním byla spuštěna i facebooková stránka věnovaná pohřešované ženě. Do ní se připojil i Queke s nabídkou pomoci při jejím hledání.

Policie do případu nasadila pátrací psy a helikoptéry k prozkoumání co největší oblasti. Mrtvolu po dvou dnech našli pohozenou uprostřed opuštěného pole. K jejímu nalezení vyšetřovatelům pomohla i data ze Sydneyina mobilu, který zůstal na místě srážky s farmářovým vozidlem. Quake byl označen za podezřelého poté, co byl dle lokace z jeho telefonu usvědčen za posledního, s kým se žena měla setkat před smrtí.

Mladý farmář byl zatčen a nyní čeká na usnesení soudu. Je obviněn z vraždy, únosu a z pohlavního zneužití mrtvoly. Na první přelíčení se Quake dostavil v neprůstřelné vestě kvůli strachu z možné pomsty. Vrah a oběť se měli dle dostupných informací znát, jaký osobní vztah mezi nimi panoval, však není médiím znám.

mislivec ( 21. října 2020 09:44 )

Čistej klasickej farmářskej stil.

dietr ( 21. října 2020 09:06 )

Vidlákovi nestačily ovce

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud