Úterý 24. listopad 2020
Svátek slaví Emílie, zítra Kateřina
Oblačno, déšť 5°C

Máma (†29) se třemi dětmi (†4, †6 a †8) zemřely při havárii: Táta s dcerkou bojují o život

Autor: shp - 
16. října 2020
12:30

K obrovské rodinné tragédii došlo na anglické dálnici A40 v údolí řeky Temže, kde se vybourala rodina z města Chinnor. Při havárii zemřela populární blogerka Zoe Powellová (†29) a její tři děti (†4, †6 a †8). V nemocnici nyní bojuje o život tatínek rodiny Josh Powell a jeho osmnáctiměsíční dcerka.

Oba jsou podle webu The Sun v „kritickém, ale stabilizován stavu.“ Bohužel Zoe, její syn Simeon (†6) a dcerky Phoebe (†8) a Amelia při nehodě zemřeli. Maminka se proslavila psaním blogu The Mama Book, kde radila ostatním ženám s mateřstvím. Její poslední příspěvek se ale datuje do doby ještě před narozením holčičky, která jako jediná z dětí děsivou havárii přežila.

Poslední příspěvek

Děťátko je, doufejme, za rohem a tyto týdny a měsíce příprav budou brzy zapomenuty v oparu krmení, spaní a dalších takových novorozeneckých věcí. Už jsem si tím prošla předtím a přitom se stále chci ujistit, že jsem připravena nejenom fyzicky, ale zároveň psychicky,“ uvedla Zoe. Dnes se při čtení těchto řádek neubrání její rodina a bližní slzám. Zoe se poté přesunula na instagram.

Na sociální síti psala o životě rodiny v karanténě, uvedl Mirror. K nehodě došlo, když se subaru Powellových srazilo s kamionem. Jeho řidič utrpěl při srážce jen malé zranění a nevyžadoval hospitalizaci. David Patchett, který žije na lodi poblíž místa nehody, popsal, co viděl a slyšel. „Byla to hlasitá exploze, tak strašný zvuk, který otřásl lodí. Stačilo to, aby vám poskočilo srdce,“ řekl.

Okolí rodiny je zděšeno

Když pak viděl na místě z dálky zraněné, neváhal ani chvíli a volal pohotovostní jednotky. „Jde o naprostou tragédii. Toto neuvěřitelné neštěstí stálo život čtyři lidi ze stejné rodiny,“ dodal seržant Dominic Mahon. Lidé z Chinnoru jsou v šoku. K hrobu rodiny nosí hračky a plyšáky. Powellovi byli vždy oblíbení.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud