Středa 21. říjen 2020
Svátek slaví Brigita, zítra Sabina
Oblačno 15°C

Tibor (47) po divoké hádce shodil Renátu (†45) z balkónu: Za vraždu dostal tvrdý trest

Autor: rc - 
1. října 2020
17:40

Soud v Košicích poslal na sedmnáct a půl roku za mříže obžalovaného Tibora H. Muž před dvěma lety v podnapilém stavu zavraždil svou partnerku Renátu (†45), kterou shodil z balkónu v druhém poschodí. Dnes sedmačtyřicetiletý muž ji měl nejdříve držet za nohy hlavou dolů a po chvíli pustit. Žena byla na místě mrtvá.

Tragédie se stala v roce 2018 ve slovenských Košicích. Po divoké hádce se svým partnerem Tiborem H. tam zemřela 45letá Renáta. Žena podle webu kosice.korzar.sme.sk osudný večer popíjela a povídání u alkoholu skončilo divokou hádkou, která se odehrála na balkóně.

„Při vzájemném hádání a přetahování se na balkóně se vůči mně ohnala, ale mě netrefila. Neudržela stabilitu a přepadla přes zábradlí. Snažil jsem se ji chytit, ale vysmekla se mi a spadla. Velmi mě mrzí, že se mi ji nepodařilo zachránit,“ uvedl sedmačtyřicetiletý obžalovaný podle webu u soudu.

Nicméně svědkyně, která se tou dobou nacházela poblíž a vše viděla, tvrdila něco jiného. Podle ní Renáta visela přes balkónové zábradlí a Tibor ji držel za stehna. Navíc měl obžalovaný zakřičet „Vyhodím tě!" Po chvíli pak žena spadla, na místě byla mrtvá. Hajduček měl v krvi 3,5 až 4,4 promile.

V prosinci minulého roku se s ním konal soud a tehdy byl odsouzen na 15 let a 20 měsíců. V červnu však podle informací deníku noviny.sk proběhla rekonstrukce případu a vypovídala i znalkyně. Hajduček se však vůči rozsudku odvolal a tentokrát stanul před krajským soudem, který potvrdil trest. Muž si tak má odpykat sedmnáct a půl roku ve vězení.

pepen ( 1. října 2020 19:59 )

TREST SMRTI !!!!!Nic jiného si nezaslouží !!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud