Pátek 18. září 2020
Svátek slaví Kryštof, zítra Zita
Jasno 18°C

Starostku natočili na video při sexu na veřejnosti: Teď byla brutálně zavražděna!

Autor: jžk - 
7. srpna 2020
10:37

Belgičanka Ilse Uyttersprotová (†53), bývalá starostka belgického města Aalst, byla v úterý 4. srpna zavražděna, a to pravděpodobně svým partnerem Jurgenem D. (49). Ten se přiznal na policii, která celý případ včetně motivu vraždy stále vyšetřuje. Podezřelý byl již jednou usvědčen z nebezpečného sledování.

Podle současného starosty města Christopha D'Haese se pachatel nahlásil policii sám, zatím však nebylo zveřejněno příliš podrobností. Podle všeho však šlo o nepolitický zločin, motivace k vraždě byla zřejmě osobního charakteru. Matku dvou malých synů měl zavraždit kladivem. 

Navíc to prý nebylo poprvé, co obviněný realitní agent Jurgen D. (49) vztáhl ruku na ženu. Jak informovala belgická média, již v minulosti pronásledoval a bil svou bývalou přítelkyni a  v roce 2014 byl odsouzen k půl roku odnětí svobody. „Možná to nevěděla, nebo se mu pokusila pomoci. Měla dobré srdce a pozitivní přístup, často stála za slabými,“ promluvil o své předchůdkyni D'Haese.

Bývalá starostka úřadovala v Aalstu od roku 2007 až do roku 2013. Vždy byla svému městu oddaná a za svými názory si stála. „Mnoho lidí ze širokého okolí znalo Ilse osobně, stejně tak i kolegové z parlamentu.. Tato velmi smutná zpráva zapůsobila na všechny,“ řekl pro VTM Nieuws předseda strany CD&V Joachim Coens.

Ilse Uyttersprotovou se před devíti lety stala celosvětově známou kvůli již tehdy několik let starému videu, na kterém údajně s partnerem souloží na hradní věži, během dovolené v Turecku. Měla ji při tom natočit skupinka pobavených polských turistů.

krapotkin ( 8. srpna 2020 12:06 )

Byl to někdo, komu nedala a on to jiným záviděl.

bizon_pepa ( 7. srpna 2020 20:19 )

Vypadá jako běloch. Tak to mu asi nějakou psychickou nemoc nenajdou.

zemanbures ( 7. srpna 2020 14:28 )

Trest smrti bohužel hloupí lidé zrušili. Nechápu, proč by tento vraždící dobytek a jemu podobní zločinci, měli zůstat na živu. Za vraždu kladivem mu pak nějaký útlocitný soudce dá 10 nebo 15 let. To je výsměch rodině zavražděné.

jarabak ( 7. srpna 2020 12:52 )

Jo no Kdo nepíchá starostku na veřejnosti, je chudák

j_dc_cv ( 7. srpna 2020 11:18 )

Hele, ty magore...
To je jeden pár. Abys tomu rozuměl i ty... To je jedna žena a jeden chlap.
Jsou to dva obrázky vedle sebe.
Kdybys měl koho tak taky budeš píchat.
Ale to ne... Sám, blbá práce, málo peněz, žádná ženská, žádní kámoši, žádné dovolené a jen si ho ... u PC.

Hnusnej život, co??

Kdyby to bylo jinak tak celé dny nesedíš u diskuzí na Blesku.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud