Viděla Maddie tuto tvář jako poslední v životě? Takhle vypadal Christian B. v době únosu!

Autor: ran - 
25. června 2020
16:22

Christiana B. možná poznají další svědci, kteří se pohybovali v oblasti kolem portugalského letoviska Praia da Luz v roce 2007. Nová fotografie z roku 2006 totiž podezřelého ukazuje s delšími vlasy, které částečně mění jeho vzhled. Je proto možné, že zveřejnění snímku pomůže k novým svědeckým výpovědím v této ostře sledované kauze.    

Objevil se nový, dříve ještě nikdy nezveřejněný snímek Christiana B. Němec je podezřelý z únosu a vraždy malé Maddie (tehdy 3) z portugalského letoviska Praia da Luz v roce 2007. Policejní fotografie pochází z doby 11 měsíců před dnem, kdy se po Maddie slehla zem.

Fotka by mohla pomoci oživit vzpomínky potenciálních svědků. Zachycený vzhled podezřelého se na ní od jiných zveřejněných fotografií liší. Christian B., jemuž bylo tehdy 29 let, na ní má viditelně delší vlasy.

Lidé pohybující se v té době v oblasti by si tak mohli vzpomenout na tohoto „vlasatce“. Delší vlasy mohl mít podezřelý i v den zmizení holčičky. Christian B. měl v té době pobývat v pronajatém, osamoceně stojícím venkovském domě na okraji Praia da Luz.  

Snímek byl pořízen, když byl Christian B. zadržen kvůli případu krádeží nafty z kamionů v portugalském městě Portimao v oblasti Algerve, kde se nachází i letovisko Praia da Luz. Při té příležitosti policii jeho tehdejší přítelkyně, Australanka Michael Tatschlová, údajně řekla, že její partner „je velice dobrý vykradač apartmánů, který se zaměřuje na bohaté turisty”.

Kromě tohoto snímku se objevila ještě jedna nová fotografie, která pochází údajně z cestovního pasu Christiana B. Byla pořízena již v roce 1996 po jeho propuštění - tehdy seděl pro změnu v německém vězení. Pykal za to, že osahával šestiletou holčičku na hřišti. Po propuštění odjel do portugalského Lagosu.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud