Aligátor sežral opilou kosmetičku (†58): Chtěla si ho prý pohladit

Autor: shp - 
6. května 2020
20:33

Tohle je jeden z těch tragických příběhů, nad kterými zůstává rozum stát. Cynthia Covertová (†58) z Jižní Karolíny zemřela opravdu krutým způsobem. Přijela k zákaznici domů, aby jí nalakovala nehty, což také udělala. Podle všeho si mezitím přičichla k lahvi vína a poté se zničehonic rozhodla, že si v jezírku pohladí aligátora.

K nepochopitelné smrti ženy došlo na ostrově Kiawah Island. Jde o nádherné místo plné mokřadů, jezírek a rybníků. Hraje se tu také často golf. A žije tu spousta nebezpečných aligátorů.

Cynthia přijela do domu ženy s lahví vína. Chovala se prý méně profesionálně než obvykle. Přímo se tedy nabízí, že byla pod parou. Když uviděla aligátora, ihned ji zaujal a chtěla si ho vyfotit.

Aligátora si chtěla pohladit

Poté podle New York Post vlezla k jezírku a chtěla si ho pohladit. Majitelé domu, do kterého přijela paní udělat nehty, se jí to snažili okamžitě rozmluvit. Bohužel neuspěli.

Dokonce ji varovali, že viděli, jak před několika dny sežral jelena. „Nevypadám jako jelen,“ odvětila jim Covertová a natáhla ruku k aligátorovi. Poté zvíře zaútočilo a ona spadla do vody. Majitelé domu jí hodili lano, ale na záchranu bylo pozdě. „Myslím, že tohle už znovu neudělám,“ řekla poté Covertová, zatímco ji aligátor vlekl pryč. Pak zmizela pod hladinou.

Poslední slova před smrtí

Byla to její poslední slova. Živou se ji už vody nepodařilo dostat. Aligátor ji zakousl. Plaz se vrátil nad hladinu až po 10 minutách. To už byla žena po smrti. Zvíře poté musel zastřelit přivolaný zástupce šerifa.

Ladic_pijan ( 6. května 2020 21:43 )

A já myslel že to byl opilý aligátor co sežral kosmetičku = ožralý Zeman

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud