Neděle 24. října 2021
Svátek slaví Nina, zítra Beáta
Jasno 11°C

Pejskař se popral s aligátorem: Holýma rukama mu otevřel tlamu, aby zachránil své štěně!

Autor: rc - 
23. listopadu 2020
10:14

Holýma rukama se popral s aligátorem Richard Wilbanks z americké Floridy. Muž se procházel se svým štěňátkem Gunnerem, když z rybníku vylezl aligátor a vzal štěně mezi zuby. Richard neváhal, vlezl do mělčiny a aligátorovi rozevřel tlamu ve snaze svého psího mazlíčka vysvobodit!

Richard Wilbanks vzal na procházku svého malého pejska. Štěně jménem Gunner, které bylo bez vodítka, utíkalo kolem rybníčku, odkud se zničehonic vynořil aligátor a uvěznil pejska ve své tlamě! Richard však rychle zareagoval a vrhl se za aligátorem do mělčiny.

„Jen jsme se procházeli kolem rybníku a on vyletěl z vody jako střela. Nikdy bych si nepomyslel, že aligátor může být tak rychlý. Šlo to rychle,“ řekl Richard pro CNN s tím, že psi jsou pro něj jako děti a riskoval by pro ně všechno.

Richard popadl aligátora a snažil se mu holýma rukama otevřít tlamu, aby svého pejska vysvobodil. Boj muže s krokodýlem v mělčině zachytila kamera a video rychle začalo kolovat po sociálních sítích.

Muži se nakonec podařilo pejska vysvobodit. Gunner neutrpěl žádná vážná poranění a Richard také ne. Ovšem z incidentu s aligátorem se poučil a svého pejska bere na procházky už jen na vodítku. Navíc se raději drží nanejvýš tři metry do vody!

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa