Malamut podlezl plot k sousedovi. Muž ho zbil tak brutálně, až mu vyrazil oko

Při útoku muže upadl pes do bezvědomí.  (Autor: Policie SR)
Autor: shp - 
25. dubna 2020
15:04

Nevinná hra zvídavého pejska skončila tragicky. Aljašský malamut podlezl v slovenském městě Šaštín-Stráže plot k sousedovi, kde začal prohánět jeho slepice a kozy. Muž na něj vzal dřevěný hranol a brutálně ho zbil.

O otřesném případu týrání zvířete informovala policie z Trnavského kraje na svém facebooku. „Z videozáznamu, který byl předložen na policii, je vidět, jak pes podlezl plot a běhá za zvířaty, ale neútočil na ně,“ napsali strážci zákona.

Jakmile ale soused spatřil psa, okamžitě po něm šel. „Vzal dřevěný hranol a tím ho několikrát udeřil po hlavě, v důsledku čeho pes upadl do bezvědomí,“ dodali policisté. Veterinář pak zvířeti diagnostikoval trvalé poškození jeho zdraví.

Pejsek přišel o oko

Muž totiž na čtyřnožce útočil tak brutálně, až pes přišel o oko. Policie agresora obvinila z trestného činu týrání zvířat obzvlášť krutým a surovým způsobem. Pokud ho soud shledá vinným, může ho poslat za mříže až na tři roky.

Malamut přišel při brutálním útoku o oko.

panchovilla ( 5. května 2020 09:58 )

To je hrozný tahle čoklistánská Evropa.Za chvíli tu ještě dejte psa do vlády a zákaz vycházení lidem ven....Jako by jiná zvířata neměla cenu!Majitel si jen bránil svoje slepice a kozy.Malamuti jsou jedny z nejagresivnějších plemen psů a štěně je velký jako průměrný vlčák.Podlezl plot a chtěl si hrát jo? To vyprávějte někomu jinému.

Alucard ( 28. dubna 2020 18:06 )

A ty budeš sedláku ten zzmmrd největší.

Jan Brandis ( 28. dubna 2020 11:38 )

Starejte se o sebe, svý psy a svý zmmrrddečky. A hlavně nechytrač přiblblo 🖕

Radek Zlamalik ( 27. dubna 2020 18:45 )

Souhlasím stím že vina je na straně majitele psa že plot nebyl zabezpečený,jenže podle fotky je ten pes štěně a ne krvelačná bestie, a tohle si ten pejsek nezaslouzil a štěně je hravé a soused je asi horká palice podle mě to bylo přehnané a nemusel ho skoro umlatit

MiroslavCh ( 27. dubna 2020 15:07 )

Pokud vím plot mezi sousedy je společný a měl by být hrazen společně a nerozdílně pokud stojí na hranicích vašich pozemků. Tudíž stě si plot mohl zabezpečit sám ze své strany ! Samozřejmě s přispěním souseda !

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud