Chlapec (†13) v bolestech umíral v psí kleci: Viníci dodnes čekají na trest!

Autor: jel - 
24. března 2020
10:39

Před dvěma lety se v americkém Novém Mexiku našlo tělo teprve třináctiletého Jeremiaha Valencii, kterého umučila jeho vlastní rodina! Chlapce několik měsíců brutálně týrali a mlátili, zavírali ho do klece pro psy a nutili nosit pleny pro dospělé. Ale ne všichni, kteří se na hrůze podíleli, byli potrestáni.

Z otřesného činu byli obviněni tři lidé, Jeremiahova matka Tracy Ann Peñová (35), její přítel Thomas Wayne Ferguson (†42) a jeho syn Jordan Nuñez, kterému bylo v době vraždy pouhých devatenáct let.

Ferguson údajně nutil celou rodinu, aby se na příšerném týrání podílela, a to dokonce včetně Jeremiahovy mladší sestry. Ta vypověděla, že v den vraždy se Ferguson rozzuřil a chlapce mučil různými nástroji a poté ho v pleně zavřel do psí klece, kde nakonec Jeremiah usnul. Klec pak Nuñez podle dívky několikrát převrátil a když z ní chlapce vytáhl, byl mrtvý.

Byl opravdu hubený, v ranách měl infekci. Měl modřinu na oku a vymlácené zuby,“ sdělila mladší sestra, jak chlapec vypadal v den své smrti. Ten byl několik měsíců mučen podomácku vyrobeným oštěpem, kladivem i elektrickým obojkem.

Odporný násilník Ferguson však později ve vazbě spáchal sebevraždu a zanechal dopis, v němž tvrdí, že je nevinný. Chlapcova matka, která přiznala, že s mučením chlapce pomáhala, protože se Fergusona příliš bála, si odsedí pouze dvanáct let výměnou za to, že svědčí proti Nuñezovi. Ten zatím nebyl odsouzen – stane se tak až v červnu. Čelí však až 24 letům ve vězení.

Mnau1 ( 27. března 2020 08:57 )

Lidske zrudy. Nejhorsi je babochlap matka.Normalni clovek se pta proc?

Ewwa ( 25. března 2020 12:46 )

Rodiče zavřít do klece, nedat ani napít, ani jídlo! A nechodit se na ně dívat!

Petr Hoinsk ( 24. března 2020 14:27 )

Nic jiného než stará moudrost: ,, co dělám druhému ať se dělá mě "
Dokud toto pravidlo nebude tak budou pořád místo lidí HYENY !!!!

Marcela Sliacka ( 24. března 2020 13:20 )

Ta ženská to má v očích,že je to zrůda už od pohledu.

liskabystrouska ( 24. března 2020 12:51 )

A ZAJIMALO BY ME JAKY K TOMU MEL DUVOD TAKHLE HO UTYRAT K SMRTI!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud