Slavná fitness trenérka autem zabila dva lidi: Lucie odešla s podmínkou! Prokurátor žádá tvrdší trest

Autor: rc - 
28. ledna 2020
20:22

K ohromné tragédii došlo před rokem a půl ve slovenském okrese Trenčín. Známá fitness trenérka Lucie K. (dnes 28) tam autem srazila Petera (†46) a jeho partnerku Andreu (†50), kteří byli na výletě na kolech. Oba dva vážným zraněním podlehli. Lucie od soudu odešla s pouhou podmínkou. S rozsudkem však nesouhlasí prokurátor, který žádá tvrdší trest.

V červenci roku 2018 se milovníci sportu Petr a Andrea vydali na projížďku na kolech. Výlet však pro partnery skončil tragicky. „Oba milovali přírodu, chodili lyžovat, chodili na túry a jezdili na kole. Je pro mě těžké uvěřit, co se stalo,“ popsala tehdy jejich známá Marta slovenskému deníku Nový Čas. Partneři byli na cestě do obce Mníchova Lehota, když je srazilo auto, které řídila oblíbená fitness trenérka Lucie. Peter byl na místě mrtvý a Andrea byla převezena do nemocnice, kde později zemřela.

„Strašnou zprávu jsme se dozvěděli, když jsme byli na chalupě. Andrejka byla velmi milé děvče, milovala přírodu, ovládala jazyky, vystudovala vysokou školu,“ řekla Novému Času máma Andrey. „Věc si na místě převzala kriminální policie z Trenčína. Ta zahájila trestní stíhání ve věci přečinu usmrcení a ve věci přečinu ublížení na zdraví,“ sdělila tehdy policejní mluvčí Elena Antalová deníku Plus Jeden Deň.

Lucie, která se v mistrovství Slovenska v bikini fitness umístila na osmém místě, se po nehodě zhroutila. Soud jí pak loni za nehodu udělil podmíněný trest. Soudce zohlednil například to, že Lucie svého činu litovala. „Soudce v listopadu 2019 vydal trestní rozkaz, kterým obviněné uložil trest odnětí svobody v trvání dva roky, přičemž výkon trestu podmíněně odložil na zkušební dobu tři roky. Obviněné uložil i trest zákazu činnosti řídit motorové vozidlo každého druhu na šest let. Soudce přihlédl k tomu, že obviněná před spácháním trestného činu vedla řádný život, ke spáchání trestného činu se přiznala a trestného činu upřímné litovala,“ vysvětlil mluvčí trenčínského soudu Roman Tarabus.

Podle informací Nového Času však s rozhodnutím soudu nesouhlasí prokurátor, který žádá tvrdší trest. Případ se tak bude znovu projednávat.

Jan Brandis ( 29. ledna 2020 11:07 )

A ty si musíš lízat genitálie sama viď 😂🤣😂

fjdksla ( 29. ledna 2020 10:14 )

Jistěže to neudělala naschvál, ale má na svědomí dva lidské životy. Podmínka je výsměch. Ještě že nedostala za trest deset hodin veřejně prospěšných prací, nebo že po pozůstalých nechce zaplatit škodu na autě...

karambol ( 29. ledna 2020 09:18 )

to dala soudci na krajíček dobytek!!!

DWEI ( 29. ledna 2020 08:04 )

pepen - souhlas s celým zněním Vašeho příspěvku Tragédie se stala na rovném úseku při skvělé viditelnosti- zřejmě fitness slečna čuměla do mobilu

pepen ( 29. ledna 2020 07:53 )

Ty musíš být opravdu pí../p­razska­pica/­..ona zabije dva lidi a ty napíšeš o pár cyklozm-rdů míň !!!Tak ti přeji ,aby se stalo něco ve tvé rodině něco podobného !!!!Pak už něco takového psát v životě nebudeš.Té bestii přeji,aby si šla sednout na nejméně 5 let !!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud