Řidička Lucie (27) se zhroutila. Po Petrovi (†46) zemřela i Andrea (†50). Ta zraněním z nehody podlehla

Autor: msj - 
13. 7. 2018
20:02

Vymakaná fitnesska Lucie (27) teď pravděpodobně prožívá své nejhorší momenty v životě. Po Petrovi (†46), který zemřel na místě nehody, ke které došlo v neděli na Slovensku, podlehla svým zraněním i jeho manželka Andrea (†50). Lucie údajně ani nevychází z domu a nekomunikuje se světem.

Lucie smetla Andreu s Petrem v neděli poblíž obce Mníchové Lehoty na Slovensku. Narazila do nich v plné rychlosti. Petr byl na místě mrtev, zatímco Andrea byla převezena do nemocnice v Trenčíně. Tam o svůj život bojovala do středy.

Na místě nehody byl přítomen i soudní znalec z oboru silniční dopravy. „Věc si na místě převzala kriminální policie z Trenčína. Ta zahájila trestní stíhání ve věci přečinu usmrcení a ve věci přečinu ublížení na zdraví,“ uvedla policejní mluvčí Elena Antalová pro slovenský deník Plus JEDEN DEN.

Řidička Lucie, která má nyní na svědomí dva životy, se vehementně věnuje fitness. K tomu ji přivedl její přítel, se kterým společně začínala cvičit. Nejdříve cvičili u dědečka v garáži, poté ve velkých fitness centrech.

Vypracovala se na vysokou úroveň. Na mistrovství Slovenska v bikini fitness se umístila osmá. Její známý uvedl, že nyní je Lucie úplně na dně a že nevychází z domu a dokonce nebere ani telefony. Doslova odstřihla všechny kontakty s veřejností.

Vyšetřování stále pokračuje a policisté žádají slovenské občany o jakoukoliv informaci. Uvítají například záznamy z kamer z automobilů, či očité svědky.

 

Doporučujeme
tomik007 ( 14. července 2018 14:14 )

neprirozeny CIVILIZACNI SKOK - jesce nedavno tam divciny jezdily s voziky tazenymi kozami

voorel ( 14. července 2018 12:19 )

Čobolové

Stanley1000 ( 14. července 2018 08:42 )

Jistě, na vině dle vyhlášky je vždy řidič. Nebyl jsem u toho, nevím tudíž žádná fakta, mohu se jen dohadovat. Podle druhu poškození vozidla lze usuzovat, že ti cyklisté nejeli zrovna při krajnici, jak by měli. vím to z vlastní zkušenosti, že kolikrát jezdí jako prasata přes půl vozovky vedle sebe, vedou vášnivé rozhovory a absolutně nevěnují pozornost dění na silnici. Tím, ovšem nechci nikterak zlehčovat skutek oné mladé dámy, která měla dávat pozor, protože jak je vidět, bylo to na rovném přehledném úseku, takže rozhled měla dokonalý. Ale že je na dně, se nedivím, jenom cynik s hroší kůží by nebyl.

jussuf ( 14. července 2018 08:25 )

Áno je to problém. Ale napr. vo Francúzsku to problém nie je. V Bretónsku som svojho času strávil dlhšiu dobu a hneď prvú nedeľu som bol prekvapený obrovským počtom cyklistov na cestách, s ktorými vodiči nemali žiadne ťažkosti. Jednoducho sa vzájomne rešpektujú. Keď je raz niekto hlúpe a ešte aj arogantné hovädo tak je úplne jedno či sedí za volantom alebo na bicykli.

GOTT ( 14. července 2018 08:20 )

SILNICE JE URČENA PRO MOTOROVA VOZIDLA KOLA TAM NEMAJI CO DĚLAT!! CHUDINA ŘIDIČKA-ZA NIC NEMUŽE A JEŠTĚ BUDE BĚHAT FURT PO SOUDECH KVULI TOMU, ŽE NĚKDO JEL OŽRALÝ NA KOLE A NERESPEKTOVAL DOPRAVNÍ PŘEDPISY MĚLO BY EXISTOVAT ZRYCHLENÉ ŘÍZENÍ, KDE BY JI SOUD DO 24H OSVOBODIL A NECHAL IHNED POZŮSTALÉ ZAPLATIT ŠKODU NA VOZIDLE!!!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud