Neděle 26. května 2024
Svátek slaví Filip, zítra Valdemar
Oblačno, bouřka 23°C

Máma Tomáše (†16), kterého měla ubodat Judita: Rodině chodí nechutné zprávy

Autor: shp - 
27. ledna 2020
13:11

Rodina zavražděného školáka Tomáše (†16), kterého loni na žilinském sídlišti údajně ubodala jeho kamarádka Judita (17), je z jeho smrti stále zdrcená. Zatímco probíhá soud s dívkou obžalovanou z vraždy, prozradila maminka chlapce, že jim chodí naprosto nechutné zprávy!

Den co den se příbuzní Tomáše musejí vypořádávat s jeho bolestnou ztrátou. Obžalovaná Judita stále tvrdí, že je nevinná. Chlapce, kterému vrah zasadil 51 bodných a řezných ran velkým kuchyňským nožem, prý zabil muž, který se vydával za odpočtáře elektřiny. Policie však prohlásila, že na místě činu nenašla stopy dalšího člověka. Totéž prý potvrdily i kamerové záznamy z místa krvavé tragédie. Máma zavražděného hocha promluvila pro Nový Čas.

Rodina Judity pozůstalým po Tomášovi nekondolovala

Rodina Judity pevně stojí za její verzí příběhu. Tomášova máma to nechápe. „Když jsou její rodiče stále přesvědčení o třetí osobě, proč nám dosud nikdo nevyjádřil soustrast? Proč nikdo z nich neprojevil lítost nad vraždou Tomáška? Vždyť ho znali a druhý den měli jet spolu do Londýna,“ ptá se podle Nového Času máma zavražděného chlapce. Aby toho nebylo málo, rodině prý chodí nemístné a nechutné zprávy.

Lidé nám píšou hodně zpráv ze Slovenska i ze zahraničí. Píšou nám fabulace, například, že obžalovaná má ráda temné postavy z Harryho Pottera a že je sbírala i na Pinterestu. V knize je popsána stejná smrt, jakou zemřel Tomášek – 42 bodných ran, smrtelná do krku a většinu dostal, když ležel na zemi... Takové zprávy my s mužem od lidí nečteme, držíme se jen faktů a fakta, která máme k dispozici, jsou příšerná,“ svěřila se podle téhož média žena.

Tetu Tomáše soud rozrušil

My jí věříme, že je nevinná, Judita nelže,“ říkají podle Nového Času shodně její máma i otec. Že Tomáše nezavraždila, věří i její sestra Katarína. Slova Judity o tom, co se stalo, vyslechla u soudu také Tomášova teta Monika. Mluvit o dění v soudní síni však nechtěla. „Nebudu to komentovat,“ prohlásila, když jednání opouštěla viditelně rozrušená. Soud s Juditou nadále pokračuje.

kralovna-vsech-mori ( 27. ledna 2020 14:38 )

Ty vo-le, pro tebe je morgoš každý kdo není blonďák. Chtěla bych vidět tebe, ty hlavo bílá.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání