Děsivé záběry zkázy: Kamery zachytily, jak se letadlo se 176 lidmi roztříštilo na kousky

Autor: shp, ČTK - 
20. ledna 2020
16:08

Bezpečnostní kamery zachytily děsivý okamžik, kdy se sestřelené ukrajinské letadlo se 176 lidmi na palubě zřítilo k zemi. Při dopadu se rozpadlo na kusy, které odletěly desítky metrů daleko. Ke zničení stroje se nakonec přiznal Írán, na jehož území letoun spadl.

Děsivé video zachycující pád sestřeleného letadla získal íránský zpravodajský server Raavi Online. Ze záběrů, na nichž je vidět oslepující exploze a následné letící trosky stroje, se tají dech.

I když stroj explodoval už při zásahu ve vzduchu a 176 pasažérů a členů posádky zemřelo již při tomto výbuchu, dopad na zem by stejně neměli šanci přežít. Byl naprosto devastující.

Přiznání až po několika dnech

K neštěstí došlo 8. ledna. Teherán až po několika dnech přiznal, že stroj omylem sestřelily íránské revoluční gardy. Podle úřadů bylo 147 lidí z tragického letu íránské národnosti.

Zbylých 29 zemřelých byli občané Ukrajiny, Kanady, Švédska a Afghánistánu. Letoun byl sestřelen ve stejnou noc, kdy Írán raketovým útokem odpovídal na předchozí úder USA.

Omluva od Íránu

Ten zabil klíčového generála Kásema Solejmáního. Íránský ministr dopravy Mohammad Eslámí v pondělí odcestoval do Kyjeva, aby se ukrajinským představitelům omluvil za incident.

Video Děsivý pohled na místo pádu letadla v Íránu: Pytle s mrtvými cestujícími, ohořelé oblečení a rozervané kusy boeingu - Reuters

5hamze@... ( 18. února 2020 11:32 )

Hledám přítele nebo přítelkyni pro virtuální sex. Tento web zřídka navštěvuji. můj pravidelný profil, moje fotky a videa jsou zde http­://top­girls­.x251­.best

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud