Sexy vražedkyně (†21) je po smrti! Krásku z drogového kartelu zastřelila policie

Autor: DH - 
15. ledna 2020
20:59

Slavná „La Catrina“ je po smrti, hlásí mexická policie. Podle tamních zdrojů se při zásahu podařilo zastřelit jedenadvacetiletou členku drogového kartelu s názvem Jalisco New Generation, která se během své krátké, ale bohaté kariéry podepsala pod desítky vražd.

Mexičanka Maria Guadalupe Lopez Esquivelová byla v zemi známá pod přezdívkou „La Catrina“ podle postavy ze svátku Dne mrtvých. Žena podle tamních zdrojů zemřela v pátek, kdy policie, armáda a národní garda společně vnikli do sídla kartelu Jalisco New Generation.

Podle britského deníku The Sun objevila policie Esquivelovou, jak sedí zmatená u zdi sídla kartelu a všude na sobě má stopy od krve. Ze zásahu dokonce vznikl videozáznam, na kterém se jeden z vojáků snaží ženu uklidnit tím, že pro ni už letí helikoptéra. V ní ovšem mladá žena na cestě do nemocnice zemřela.

Vražedkyně měla ve svém mladém věku na svědomí smrti nejméně tuctu policistů a neznámého počtu civilistů. Do kartelu New Generation vstoupila poté, co se zamilovala do jednoho z jeho vůdců a propracovala se až na místo jedné z hlavních osob přes vraždy a únosy, kterými skupina ovlivňovala každého, kdo pro ně znamenal hrozbu.

Jak uvádějí analytici, kartel, kde Esquivelová působila, v letech 2013 až 2015 značně rozšířil svoji působnost a trh s drogami ovládal nejen ve Střední, ale také v Severní Americe, Asii i Evropě. Podle všeho se jedná o největší gang v Mexiku.

Esquivelová byla mimo svou kariéru vražedkyně známá i na sociálních sítích, kde se ráda chlubila svými křivkami a fotografiemi s těžkými střelnými zbraněmi.

bobeszchaloupky ( 16. ledna 2020 07:09 )

A co Theréza?

0987654321 ( 15. ledna 2020 23:54 )

Mala spravedlnost.Meli nechat roztrhat prasatama!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud