Pašeračka Tereza se doslechla vytouženou zprávu: V roce 2020 ji prý propustí!

Autor: chal - 
4. ledna 2020
05:29

Tereza Hlůšková (23) má za sebou jedny z nejhorších Vánoc v životě. Vždyť je také strávila asi 5000 kilometrů daleko od rodiny v Uherském Hradišti a ještě ke všemu v pákistánském kriminále! Tereza svátky a oslavy konce desetiletí proplakala, díky psychické podpoře ostatních zavřených žen to ale nakonec zvládla. A k roku 2020 se upnula jako k roku, kdy se konečně dostane domů.

Nový rok, nová naděje. Alespoň pro českou pašeračku Terezu Hlůškovou vězněnou v dalekém Láhauru. Mladá vězeňkyně netrpělivě vyhlíží zasedání odvolacího soudu, který bude rozhodovat o jejím případu. Ve hře je dlouhý trest odnětí svobody - Tereza v březnu nepravomocně dostala osm let a osm měsíců.

Bývalá pracovnice erotického salonu pevně věří, že se právníkovi nakonec podaří ji z průšvihu vysekat. A není sama! Podle pákistánského novináře Alího Aršáda má Češka velkou podporu ostatních vězněných žen. Spoluvězeňkyně Tereze pomohly překonat těžké období, kterým pro ni jsou Vánoce a konec roku. Právě v tu dobu na člověka dolehne odloučení od nejbližších nejvíce.

Podle Aršáda se do sebe Tereza uzavřela už 18. prosince, nechodila na vycházky a často plakala. To se změnilo s příchodem nového roku, kdy ji obrovsky potěšila jedna spoluvězeňkyně. „Řekla Tereze, že se letos určitě dostane na svobodu. Prý to cítila v srdci,“ popsal Aršád vězeňský doják. K dotyčné se údajně přidaly i další zavřené, které Tereze přály všechno nejlepší do nového roku.

Pro zoufalou Češku šlo o vítanou vzpruhu, po které se znovu postavila na nohy a začala za mřížemi aktivně žít. Nový rok tak Tereza přivítala radostně a dokonce prý i modlitbami. Nad vodou Terezu zřejmě drží vidina propuštění, ke kterému ovšem vůbec nemusí dojít.

Celníci ji totiž zadrželi při činu, kdy při kontrole na letišti v jejím kufru našli bezmála devět kilogramů heroinu. Tereza od počátku tvrdí, že je nevinná. Už 10. ledna bude moct pašeračka oslavit nepěkné jubileum - přesně dva roky od zatčení.

Video Soudce poslal pašeračku Terezu na bezmála 9 let do vězení. - Blesk.cz

karassidlo ( 11. března 2020 16:48 )

Jen ať tam ta šlapka zůstane, nejsem svatej, ale drogy nesnáším, za ně patří trest smrti....

kuropatka ( 6. ledna 2020 06:03 )

To je dobrá taktika Po celých X let stačí říkat že měl někdo vidiny že ji letos propustí

hujer1 ( 5. ledna 2020 09:36 )

Ten rok 2020 je určitě správně, ale podle arabského kalendáře (letopočet od narození Mohameda).

liskabystrouska ( 5. ledna 2020 08:35 )

dietr

abcdefghijkl ( 4. ledna 2020 21:44 )

Jaká "Bývalá pracovnice erotického salonu"? Tak za prve spíš bývalá k.u.r.v.a, za druhé u tohoto povolání neexistuje slovo bývalá a za třetí, kdyby ji nechytli, tak š.u.k.á s mouřeníny stále. Tak ji tady neadoruj Plesku.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud