Dobré zprávy z Pákistánu: Soud Tereze konečně vyhověl

Autor: dce - 
4. prosince 2019
10:19

Tereza se konečně dočkala! Středeční soud jí po měsících čekání dal za pravdu a schválil žádost o urychlené jednání. Terezin právník se oháněl tím, že na mladou Češku zločin nastražili celníci.

Více než osm měsíců čekání je téměř u konce! Soudkyně Allya Nilam ve středu schválila žádost o urychlené jednání v případu české pašeračky. Terezin právník Asghar Dogar, kterému Tereza údajně pohrozila vyhazovem, se před senátem pořádně snažil.

„Odvolacímu soudu v Láhauru řekl, že Tereza je zcela nevinná, že neprovedla žádný zločin, ale do falešného případu pašování drog ji namočili celníci. Soud první instance neměl správné informace. Modelka Tereza podle něj už příliš dlouho trpí ve vězení,“ popsal Blesk.cz pákistánský zpravodaj Alí Aršád.

Dogar prý soud prosil, aby urychlené jednání povolili, a nakonec mu bylo vyhověno. Soudkyně hlavní líčení ustanovila na 18. prosince, kdy se má rozhodnout, zda je odvolání oprávněné, či ne. „Terezino čekání je u konce,“ dodal Aršád.

Terezu chytili s kufrem drog celníci na letišti v Láhauru na začátku loňského ledna. Letos v březnu byla odsouzena na osm let a osm měsíců do vězení. Po celou dobu tvrdí, že je nevinná.

thyronx ( 4. prosince 2019 19:09 )

Uvědomuje si někdo v Čechách co je pašování drog a k čemu slouží? Že z dětí dělá závisláky a totálně jim ničí život a že pašerák drog si zaslouží VÝHRADNĚ SMRT?
Nebo protože je Češka budeme i klidně lhát a podvádět a nalhávat soudu že vinní jsou celníci?
OK Soud to třeba i sežere ale kde je LIDSKOST a ZODPOVĚDNOST? Proč jsou tresty za pašování TVRDÝCH drog, tak přísné?
Česko tyhle opovrženíhodné prostitutky reprezentují jako kriminální stát.

Kazin ( 4. prosince 2019 18:03 )

No konečně vždyť Terezka je úplně nevinná. Jen ráda roztahuje nohy a tak doufám že dostane další 3 roky navíc 🥶

Zdenek Stipsky ( 4. prosince 2019 17:32 )

Do modelky ma daleko.

banany ( 4. prosince 2019 16:57 )

Terezo, jestli tě pustí najdi si slušné a důstojné zaměstnání, ani za pokladnou se nemusíš stydět, pokladní jsou důležité a potřebné pro lidi.Ať se zapomene na tvou hroznou minulost v tvém věku!!!!!

tomik007 ( 4. prosince 2019 16:29 )

DOBRE ZPRAVY DO LAHVARU - bude dostavat jesce 7 let...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud