Pašeračka Tereza je šťastná: Miminko ve vězení!

Autor: SKS - 
22. listopadu 2019
05:11

Tereza Hlůšková září štěstím. V jejím životě se totiž podle důvěryhodného zdroje z vězení objevilo dítě, o které se stará přímo v base! Malý chlapeček české vězeňkyni pomáhá alespoň částečně zlepšit zdlouhavé dny v pákistánském lapáku.

Dlouhé dny nedobrovolného pobytu ve vězení v pákistánském Láhauru se pašeračce Tereze poslední dobou o něco méně táhnou. Mladá Češka má totiž nového spoluvězně, se kterým jí čas utíká rychleji. Jde o teprve dvouletého chlapečka!

„Tereza má nového kamaráda,“ řekl Blesku s odvoláním na zdroj přímo z věznice pákistánský novinář Alí Aršád ze serveru Dunya News. „Jmenuje se Ayyan. Ten chlapec samozřejmě žádný trestný čin nespáchal, ale je ve vězení se svou matkou Hinou Bibi, která je taky u soudu kvůli drogám,“ vysvětlil hochův pobyt žurnalista.

Tereza je podle něj s dítětem často v kontaktu a ráda ho chová v náručí. Podle Aršáda Tereza s Ayyanem tráví čas, když se o něj Hina Bibi zrovna nemůže starat. „Když jeho matku zrovna někde potřebují, Tereza k němu přijde a chová ho v náručí. Má ho ráda. Hina Tereze nezakazuje, aby Ayyana vídala,“ uzavřel novinář.

Pákistánští celníci zadrželi Terezu Hlůškovou loni 10. ledna na letišti v Láhauru na východě země. Česká luxusní společnice, která dřív pracovala v erotickém salonu, tehdy chtěla odletět přes Abú Zabí ve Spojených arabských emirátech do Irska. Celníci ovšem v jejím kufru našli necelých devět kilogramů heroinu.

Hlůšková letos v dubnu od soudu nepravomocně vyfasovala bezmála devět let vězení, proti rozsudku se odvolala. Zatím není jasné, jestli odvolací soud stihne rozhodnout ještě v tomto roce.

Video  Soudce poslal pašeračku Terezu na bezmála 9 let do vězení.  - Blesk.cz

joldh ( 22. listopadu 2019 23:30 )

Hnus, tohle už je psychožumpa.

Damir55 ( 22. listopadu 2019 20:58 )

Fetky tomu musí dát náboj,že to bylo mimi,přitom to byl 2 letý pakistánský spratek od muslimské mr.dky co drogovala

enigma ( 22. listopadu 2019 20:04 )

Nevim , nevim. U " damicek " kalibru tohohle neprilis chytreho netahla, jejiz hlavnim zpusobem vydelku bylo co bylo ( to pasovani byl patrne opravdu jem privydelek) , byva dite oznacovano spise jako pracovni uraz, nez neco radostneho. Tenhle fakan sice neni jeji, jestli se tady da vubec necemu verit, ale nejak ten blabol stejne nesedi. Je na tom vubec to zname " zrnicko " pravdy?! Nebo je to vyplod zhuleneho redachtora tohohle mlasku? Jako vetsin cancu tady nakonec.

tomik007 ( 22. listopadu 2019 20:02 )

ZACINA vypadat jako Janakova /Stikova

tezza ( 22. listopadu 2019 19:26 )

Dvouleté děcko není miminko ale batole, blbý Blesku

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud