Na svou manželku chrstnul vroucí olej: Štvalo ho, jak ho peskovala

Muž měl na zabít svou manželku, s níž vlastnil rychlé občerstvení: Údajně ji polil vařícím olejem. (Ilustrační foto)
Autor: rc - 
15. listopadu 2019
23:29

Mavis Branová (†69) zemřela šest dní v nemocnici poté, co utrpěla popáleniny na 46 procentech těla. Její manžel Geoffrey, s nímž vedla rychlé občerstvení, na ni měl vychrstnout vařící olej z fritézy! Útoku měla předcházet manželská hádka.  

Geoffrey a Mavis Branovi byli již v důchodu, když se rozhodli, že si u nich na vesnici v anglickém Hermonu založí stánek s rychlým občerstvením. Manželé, kteří spolu byli dlouhých třicet let, se však podle informací britského deníku The Sun neustále hádali.

„Podle rodinných přátel měla Mavis Branová do Geoffreyho Brana neustále rýpat kvůli triviálnostem a hloupým věcem,“ uvedl žalobce Paul Lewis u soudu. Svědci dále uvedli, že oba dva manželé se nechali lehce vyvést z míry a vždy se hádali a křičeli jeden na druhého. „Mavis Branová telefonovala Caroline Morganové a v slzách říkala, že začíná být zlý a že se ho bojí,“ dodal Lewis.    

Koncem října minulého roku se však manželská hádka zřejmě vyhrotila a vše skončilo tragédií. Mavis volala své kamarádce Caroline Morganové, že se její muž rozčílil a polil ji vařícím olejem. „Dobírala jsem si ho a on vypěnil. Prosím, pomoz mi, prosím. Záchranku, záchranku, prosím hned. Geoffrey mě polil vařícím olejem,“ citovala její slova Caroline Morganová před soudem. 

Že na ni manžel chrstl vařící olej, měla Mavis říct i záchranářce Alison Williamsové. „Můj manžel mě polil horkým tukem. Dojděte pro něj, ať vidí, v jakém jsem stavu, a vidí, co mi udělal,“ citovala Williamsová slova Mavis. Přitom prý krátce po incidentu ještě peskovala manžela, aby šel radši obsluhovat zákazníky a nestaral se o ni.

Mavis byla s popáleninami na 46 % těla převezena do nemocnice, kde o šest dní později zraněním podlehla. Na stav jeho ženy se ho měl zeptat zákazník Guto Jones, který si také všiml, že Geoffrey má pod okem čerstvou ranku. „Je v pořádku. Akorát smaží rybu v domě. Musela se o něco zachytit. Nevím, jak se to stalo,“ měl říci. Geoffrey byl obviněn z vraždy své ženy, ovšem obvinění odmítá. Soud pokračuje.

titan33 ( 16. listopadu 2019 11:50 )

známej si tak votevřel hubu na svojí krasavici

, že byl bez předních zubů jak bafla co měla právě po ruce, skleněný popelník //já proč fifláš? du právě k zubaři a zítra deme k oltáři"

zlymikes ( 16. listopadu 2019 06:08 )

Soused zavřel své štěkající babě hubu vařičem. Nebyl ale zapnutý a tak moc nedostal.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud