Češi vs. Slováci: Policie ČR vyzvala své bratry na drsný souboj!

Autor: drag - 
5. listopadu 2019
16:53

Naši sousedé Slováci se nebojí pochválit. A nejinak je tomu v případě jejich policejního sboru, který se nechal slyšet, že v rámci komunikace na sociálních sítích patří ve střední Evropě mezi absolutní jedničky. Češi chvástaly obecně moc nemusí, a proto se čeští muži zákona rozhodli své »bratia« vyzvat na instagramový souboj!

Která policejní jednotka dosáhne do konce listopadu většího počtu sledujících na instagramu? Česká, nebo slovenská? Vítěz může být jen jeden! Takže momentálně nejspíš oba ozbrojené bezpečnostní sbory mimo chytání zločinců navíc ještě brainstormují, jak vyšperkovat svůj instagramový účet do dokonalosti a nabrat co nejvíc nových a nadšených fanoušků.

Diskutující na sítích mají zatím celkem jasno. Jeden z nich píše: „Slováci mají sledovanější sítě, protože mají mnohem pružnější vkládání aktuálních událostí a pro sledující zajímavější příspěvky.“ Ale jiní mu oponují, že krom super instafotek na svém profilu Slováci zveřejnili třeba výzvu k udávání ostatních, což není tedy úplně košer. „Stačí, když zveřejní němečtí kolegové výplatní pásky, a jsme nahraní,“ poznamenal vtipně další z komentujících.

Je pravda, že oba profily potřebují z estetického hlediska ještě lehce poladit, ale obě party moc dobře ví, že emoce a příběhy hýbou světem, a podle toho také publikují své příspěvky. Děti, pejsci a dojemní stařečkové, na to lidi slyší o trochu víc než na fotky „ve zbroji“. Každopádně ještě určitě uvidíme nějaké ty psí kousky, co oba týmy předvedou, přejeme oběma hodně štěstí, a ať zvítězí ten lepší!

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud