Matka tří dětí zaživa upálila přítele (†24): Když křičel v agonii, zamkla ho a utekla!

Autor: shp - 
16. října 2019
19:22

Matka tří dětí Gina Virgiliová (32) z americké Aljašky byla odsouzena k 60 letům ve vězení za vraždu svého přítele Michaela Gonzaleze (†24). Toho polila benzinem, když spal, a poté ho zapálila. Zoufalý muž se snažil uniknout z domu, tak mu zamkla dveře a utekla.

K děsivé vraždě došlo v roce 2012 po Gonzalezových narozeninách. Mladík usnul po několika vypitých pivech na gauči. Virgiliová našla v domě kanystr na benzin. Odešla s ním na nedalekou benzinku. Neměla ale dostatek peněz. Prodavači se jí však zželelo, a tak jí půjčil, protože netušil, co má za lubem.

Když se Virgiliová vrátila domů, polila hořlavinou spícího přítele, celý gauč, prostor kolem a taky chodbu, která vedla k jedinému východu. Když se Gonzalez probudil v plamenech, křičel: „To pálí! To pálí!“ Jeho partnerku to ale neobměkčilo. Zamkla dveře a zabránila tak, aby se z inferna dostal. Pak utekla. Mladík zemřel na popáleniny a inhalaci kouře.

Vražedkyně: Nenávidím se

Nenávidím se za to, co jsem udělala. Ale nedokážu ho přivést nazpět,“ prohlásila podle Daily Mailu Virgiliová před vynesením rozsudku. Advokát Craig Howard se snažil případ uhrát na nepříčetnost. „Její mozek byl usmažen pervitinem,“ tvrdil. Žena má za sebou bohaté zkušenosti s drogami. V mládí kouřila marihuanu, pak přešla na kokain.

Nakonec skončila u metamfetaminu. Testy ale ukázaly, že v době vraždění nebyla pod vlivem drog. Virgiliová byla nakonec odsouzena k 60 letům vězení. „Nejste zrůda, ale udělala jste děsivou, děsivou věc,“ prohlásil soudce Michael Wolverton při vynášení rozsudku. Rodina oběti je s výsledkem soudního jednání, které se vleklo 7 let, spokojena.

Rodina si oddechla

Věřím, že pokud se dostane na svobodu až v tak vysokém věku, nebude představovat nebezpečí pro mě, mou rodinu ani pro společnost,“ řekl Austin Gonzalez, nejmladší bratr zavražděného. Virgiliová nechtěla zabíjet poprvé. V minulosti se pokusila zavraždit jedno ze svých dětí.

r n ( 26. října 2019 12:20 )

Neprochlastal je na viagru ale na benzín a stejně ho to nezachránilo jo osudu neunikneš 😂

obessenalucerne ( 16. října 2019 22:01 )

Musela ho v domě zamknout, protože kdyby hořící vyběhl, mohl by ohněm někoho nebo něco ohrozit. Takže je to hrdinka.

blond88 ( 16. října 2019 21:45 )

Prej "nejste zrůda....

mislivec ( 16. října 2019 20:02 )

Matka je vždycky v právu, vo tom je dnešní svět.

tomik007 ( 16. října 2019 19:41 )

KONZALES zjevne prochlastal penize na viagru

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud