„Císařovna Antraxu“ (†35) záhadně zemřela: Nájemnou vražedkyni zavraždili?

Autor: shp - 
18. 9. 2019
16:05

Platila za sexy tvář organizovaného zločinu. Někdejší modelka Claudia Ochoaová Felixová (†35), která byla napojená na nechvalně proslulý kartel Sinaloa, se však už se samopaly na sociálních sítích předvádět nebude. Byla totiž nalezena mrtvá na ostrově Isla Musala, který se nalézá v mexickém městě Culiacán. Její smrt je dosud záhadou.

Jak připomněl Daily Mail, podle mexických médií byla Claudia spojována s Josem Rodrigem Arechigou, kterému se přezdívalo Čínský Antrax. Tento kriminálník vedl gang Antrax, který fungoval jako komando nájemných zabijáků pro kartel Sinaloa legendami opředeného mafiána Joaquína „Prcka" Guzmána (62).

Muži vražedkyně

Antrax momentálně hnije v americkém vězení za nespočet zločinů. Čínský Antrax taktéž skončil ve vězení. Podle několika zdrojů byla Claudia taktéž provdána za drogového překupníka kartelu Sinaloa El Chava Felixe, se kterým má tři děti. Konec ženy byl smutný. Nájemná vražedkyně přezdívaná Císařovna Antraxu byla možná sama zavražděna.

Její smrt je stále opředená mnoha tajemstvími. Údajně vyrazila v noci se svým partnerem pařit do klubu. Poté se spolu vrátili do jeho sídla. Když ji chtěl později vzbudit, nepodařilo se mu to. Pak zjistil, že nedýchá. Zavolal okamžitě ambulanci, ale přivolaní zdravotníci Claudii již nedokázali přivést zpět k životu. Proč zemřela, je nejasné.

Vdechla něco?

Spekuluje se o udušení. Královna Antraxu měla údajně něco vdechnout do plic a následně zemřít. Další z teorií je předávkování drogami, ke kterým měla během svého života blízko. A vzhledem k jejímu zdroji obživy se samozřejmě skloňuje i vražda. Více snad odhalí nařízená pitva. Vyšetřování smrti Claudie pokračuje i nadále.

pajato73 ( 19. září 2019 09:50 )

v techhle kruzich neni jisty nikdo.... vzdy se najde nejaky clovek, ktery neco zavidi nebo se mu neco nelibi.... a za prachy nebo za lepsi pozici udela vsechno.... a pak je sam na rade...

Altingerka ( 18. září 2019 22:12 )

Dodneška jsem o ní neměla ani páru.

cesky_novinar ( 18. září 2019 22:12 )

škoda, teď aby zlodějská komunistická sekta ODS hledala jinou zabijačku, aby ochránila svou debilokraďcii

tojevrazdanachcala ( 18. září 2019 19:44 )

Chcípla nějaká kriminálnice. A co.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud